bugün

Sıkıntı yoktur. Asıl sıkıntı o kadınla evlenirken yüzünün güzelliği veya ince vücudu için evlenmiş olmanızdır. Evlilik sadece seks değil bir hayat birleştirmektir. Eğer olgunlaşmamışsanız ve her şeyi bu kadar basit ve çocukça düşünen düz biriyseniz lütfen evlenmeyin. Ondan sonra çocuk yapıyorsunuz, mutsuz oluyorlar falan.
hiç hoş bir durum değil bu. bir kadın evlenmek ya da kendisini beğendirmek için değil kendisini iyi ve güzel hissetmek için sağlığına dikkat etmelidir.
mantıken boşanma diye bir olay da var çünkü.
Her iki cinsiyet için de ne kötü bir şey bu durum.
aynı durum erkektede geçerlidir, fit adam evlendikten sonra göbekli falan oluyor genelde.
Kapağı attık nasılsa yayııll görüşünden mütevellittir.
evlendikten sonra fit kalmaya çalışan kadın eşini aldatıyor muamelesi de görebilir ama öyle çok da salmamak lazım.
kocaya kapağı atmıştır. artık kendisine bakmasının bir önemi yoktur.
aldatılma nedenidir net!!
"türk kadınının evlendikten sonra götü göbeği salması" şeklinde olmalıdır. bir bulgar kadınında bile böyle bir salmayı göremezsiniz. ancak yaşla gelen vücudun yağlanması ve kalınlaşması durumu vardır.
Beğenen beğendi,alan aldı moduna girmesi sebebiyle olur.
" bu adam nasıl olsa beni aldatacak, bari ne yersem kardır " mantığındandır.
erkeklerin evlendikten sonra kibarlıklarını, beyefendiliklerini salmasıyla aynı durumdur.
başlığın, "kadınların evlendikten sonra kilo alması" olarak yazılması durumunda, daha fazla medeni olma, evrim geçirmişlik ve ilkel çağdan geç de olsa çıkış hissi yaratabilcek durumdur.
hayatının amacını erkeğini bulmak sanan türk kızlarının genel durumudur.bulunan bir koca bu tip kızlar için şunları getirir:düzenli yemek yemek,ev işleri,seks,dedikodulu çay fasılları,abur cubur filan derken;artık ipleri salmış eski kızımızın hazin sonu olan yeni kadın dünyaya geliverir.o zaman ne yapıyoruz? hemen gardroptan eşofmanları çıkarıp nereye gidiyoruz? tabikide belediyelerin açtığı koşu ve güzelim alet edevatların olduğu parklara hücüm ediyoruz.oralar ne güne duruyor ablam git bak 65 lik ananeler,dedeler sürüsüne bereket senin neyin eksik yatma kalk.
erkeğinden umudu kesen kadının hazin sonudur. Ulan kadına evlendikten sonra daya hapı, daya ilgisizliği sonra "kadın evlendikten sonra göt büyüttü" yok kardeşim böyle bir şey.
Emin olunca sahipligimizden yitiriverdik eski guzelligimizi.
erkeklerin evlendikten sonra göbek salmasıyla aynı durumdur.
sexten sonra yemek yeme hissinin gereği olağan bir sonuçtur.
erkekler için de geçerli olan olgudur. kendine bakmayan insan kilo alır ve fiziksel olark deforme olur. evli ya da değil düzgün beslenme düzeni, spor elden bırakılmamalıdır. yok efendim vakit yok, yok efendim iş hayatının yarattığı yorgunluktan hal kalmıyor gibi laf salatalarının arkasına saklanmasın kimse. sabah saat 6da kalkıp spor yapmaya gidiyorum. evli de değilim. taş gibi de vücudum var. kadın değilim o ayrı. motive etmeye çalışıyorum biraz, kaldırın poponuzu diye.
karanlıkta bile gideri yoktur böylelerinin.
doğru tespit.

ve de endişelendirici.*
(bkz: evlilikten soğumak)
kocasının onu aldatmasına sebep verebilen hadisedir.
bu saatten sonra güzel olsam ne yazar düşüncesine kapılan kadındır. geneli böyle bir çocuktan sonra tanrım bu sen olamazsın dedirttir ya hani işte öyle. bakın kendinize yahu özen gösterin biraz salmayın hemen öyle çamura batmış gibi bünyenizi.
amaçlarını tamamladıklarından olsa gerek aynı şey erkeklerde de var sonuçta.
Sanki erkekler evlenince kenan imirzalıoğlu oluyor ya da brad pitt vücutlarıyla(!) kalıyorlar ya, dedirten durumdur. Arkadaşlar evlenen insan sevmiştir, evlenmiştir. Göt göbek bağlasa ne olur bağlamasa ne olur, seven o'nu öyle sevmiş...