bugün

görev tamamlanmıştır bi bakıma.. koca bulana kadar incecik, sıfır göbek(geri çekerek) gezilir, tozulur piyasada.. kocayı bulduktan sonra da nasıl olsa cepte artık deyip, özüne dönmektir.. bi bakıma geri çekilen karın artık dışarı salınır..
destekli sütyen takmamasıdır.
edit: ulan bakıyorum bakıyorum. neyini eksilediniz anlamıyorum arkadaş.
akabinde aldatılmasına işarettir.
yaş haddinden gerçekleşen durumdur. bu dahil bütün genellemeler yanlıştır.
artık bir kaldıraçları vardır.
çok merak ettiğim bi durumdur bunun sebebi. yani gidip soramıyosun da 'yeaaange niye boyle büyüdü senin göt göbek' ya da bi hata yapıp 'hamile misin' sormak da bu durumun sonuçlarından biridir. evlenince eğer çalışmıyosa gitsin spor salonuna falan yazılsın zaten yaptığı pek bi iş yoktur ev işi dışında, ya da eve bi yürüyüş bandı alsın bu işi kotarsın. o kadar da zor değil formda kalmak.
Sanki erkekler evlenince kenan imirzalıoğlu oluyor ya da brad pitt vücutlarıyla(!) kalıyorlar ya, dedirten durumdur. Arkadaşlar evlenen insan sevmiştir, evlenmiştir. Göt göbek bağlasa ne olur bağlamasa ne olur, seven o'nu öyle sevmiş...
amaçlarını tamamladıklarından olsa gerek aynı şey erkeklerde de var sonuçta.
bu saatten sonra güzel olsam ne yazar düşüncesine kapılan kadındır. geneli böyle bir çocuktan sonra tanrım bu sen olamazsın dedirttir ya hani işte öyle. bakın kendinize yahu özen gösterin biraz salmayın hemen öyle çamura batmış gibi bünyenizi.
kocasının onu aldatmasına sebep verebilen hadisedir.
doğru tespit.

ve de endişelendirici.*
(bkz: evlilikten soğumak)
karanlıkta bile gideri yoktur böylelerinin.
erkekler için de geçerli olan olgudur. kendine bakmayan insan kilo alır ve fiziksel olark deforme olur. evli ya da değil düzgün beslenme düzeni, spor elden bırakılmamalıdır. yok efendim vakit yok, yok efendim iş hayatının yarattığı yorgunluktan hal kalmıyor gibi laf salatalarının arkasına saklanmasın kimse. sabah saat 6da kalkıp spor yapmaya gidiyorum. evli de değilim. taş gibi de vücudum var. kadın değilim o ayrı. motive etmeye çalışıyorum biraz, kaldırın poponuzu diye.
sexten sonra yemek yeme hissinin gereği olağan bir sonuçtur.
erkeklerin evlendikten sonra göbek salmasıyla aynı durumdur.
Emin olunca sahipligimizden yitiriverdik eski guzelligimizi.
erkeğinden umudu kesen kadının hazin sonudur. Ulan kadına evlendikten sonra daya hapı, daya ilgisizliği sonra "kadın evlendikten sonra göt büyüttü" yok kardeşim böyle bir şey.
hayatının amacını erkeğini bulmak sanan türk kızlarının genel durumudur.bulunan bir koca bu tip kızlar için şunları getirir:düzenli yemek yemek,ev işleri,seks,dedikodulu çay fasılları,abur cubur filan derken;artık ipleri salmış eski kızımızın hazin sonu olan yeni kadın dünyaya geliverir.o zaman ne yapıyoruz? hemen gardroptan eşofmanları çıkarıp nereye gidiyoruz? tabikide belediyelerin açtığı koşu ve güzelim alet edevatların olduğu parklara hücüm ediyoruz.oralar ne güne duruyor ablam git bak 65 lik ananeler,dedeler sürüsüne bereket senin neyin eksik yatma kalk.
başlığın, "kadınların evlendikten sonra kilo alması" olarak yazılması durumunda, daha fazla medeni olma, evrim geçirmişlik ve ilkel çağdan geç de olsa çıkış hissi yaratabilcek durumdur.
erkeklerin evlendikten sonra kibarlıklarını, beyefendiliklerini salmasıyla aynı durumdur.
" bu adam nasıl olsa beni aldatacak, bari ne yersem kardır " mantığındandır.
Beğenen beğendi,alan aldı moduna girmesi sebebiyle olur.
"türk kadınının evlendikten sonra götü göbeği salması" şeklinde olmalıdır. bir bulgar kadınında bile böyle bir salmayı göremezsiniz. ancak yaşla gelen vücudun yağlanması ve kalınlaşması durumu vardır.
aldatılma nedenidir net!!
kocaya kapağı atmıştır. artık kendisine bakmasının bir önemi yoktur.