bugün

bu kadından kadına degişen bir zevktir.mesela;daha doğu taraflarında kadınlar,uzun boylu,esmer,hafif maço,kıllı,kot pantalonun altına kundura giyen erkeklerden hoşlanırken,batıya doğru bu;uzun boylu,sarışın,espirili,kadın ruhundan anlayan,ince ruhlu,sempatik erkeklere yerini bırakır.
elm sokağının kabusu Freddy Krueger. *
yatakta kusursuz olanlar. bu işin hatırı sayılır kısmını oluşturur. neye göre kime göre diyip ezikçe laf giydirmeye çalışmayın fena yaparım.
sende üzülme sakın kuru götünden düşen pantolunu ile övünen apaçi.
ben değilim bu kesin. ama nasıl erkeklere bayılıyorlar onu da anlamış değilim. bu kadınların derdi ne ya?
burnunu karıştıran ve osuran erkektir. kadınlar böyle şeylere alışkın değillerdir bayılabilirler.
oğulları.
kıvanç tatlıtuğ kadar yakışıklı

kenan imirzalıoğlu kadar karizmatik

brad pitt kadar ünlü

ali ağaoğlu kadar zengin

cem yılmaz kadar komik

şahan gökbakar kadar piç

bir de weber kadar duyarlı *
kendilerini ağlatan erkeklerdir.
* (bkz: teoman)
(bkz: okan bayülgen)
(bkz: nejat işler)
gerard butler...
(bkz: Antonio Banderas)
ergenlik çağlarında nerde iti kopuğu var ona bayılırlar, bu delikanlılar sözde racon keserler, geneli ağır abidir. efendi dışındaki tüm erkekler ilgisini çeken gruptur.
gençlik çağlarında efendi, çalışkan ve merhametli erkeklerdir.
orta yaşlılık dönemlerinde ise sadece başını koyacağı, her durumda elinden tutabilecek erkeklere bayılırlar.
benim şu anki favori erkek modelim dürüst, efendi, çalışkan, eh biraz komik, merhametli. bu kadarcık. biraz da eli ayağı düzgün olsun o kadar.
çok fazla süslü olup ya da bakımı abartmayan, yalaka olmayan, içten erkeklerdir. ateş ve hava grupları için birbirleridir, diğerlerini bilmiyorum.
sapına kadar kara erkekler.
yirmiüç gibi cinsel bir lakabı olanlar. (bkz: ben)
karşı tarafa simetrik doğrultularda fantaziler besleyen karşı cinslerdir.
genelde, kadınlara bayılmayan erkeklerdir.
binbir tane istekle belirtilmiş olan erkeklerdir. ama genellikle bu özelliklerin hiçbiri isteyen kadınlarda bulunmamakla beraber ayrıca yine bu istediklerini söyledikleri erkek tipinin genellikle tam tersi karakterlerle birlikte olurlar.
o yüzden bi kadının nasıl bi erkek istediğini sorarak aslında nasıl erkeklerle beraber olduklarını öğrenebilirsiniz derim.*
gidip gidip p.çlere bakıyorlar ya deli oluyorum. şöyle efendi efendi kendi yolunda yürüyen konuşması kalkması düzgünlere neden bakmazsınız anlamam.
zeki,çevik,ahlaklı.
kendisini aşağılayan ya da ün sahibi olan erkekler.

ikisinin birleşimi için; (bkz: türk kadınlarının bayıldığı okan bayülgen)
(bkz: anestezi doktorları)
zengin erkekler. tipi önemli değildir çoğu kadın için. yazıktır ya.
kuuul görünmeye çalışan, etrafındakileri ve özellikle kadınları takmayan, ulaşılmaz görünümlü, birazcık zengin, ayakkabıları marka, t-shirt ü u. s polo, telefonla uğraşmayan, siyah bi jeepten inen, güneş gözlüklü, güzel kokulu, tok sesli, temiz, twitter ı olan, facebookunda bir şey paylaşmayan ya da paylaşalı uzun zaman olmuş olan, fotoğrafları görüntülenemeyen, bir tane yakın bir kız kankaya sahip olan, fazla gülmeyen, kışın deri ceket ve düşük pantolon çekip derse geç gelen, derslere çalışmıyor gibi görünüp hep AA ile geçen, bütlerde karşılaşılmayan, okul başlayınca yine geç gelen ama bronz bir tenle sınıfa havalı bir giriş yapan, vs. vs. daha saymak mümkün. bunları yapın bayılacaklardır garanti.
yüzde yüz çalışıyor. *
öncelikle parası bol olmalıdır.
paralı olan erkeklerdir. kadın hala bayılmadıysa biraz daha para gösterin.