bugün

sokakta yürürken kendilerine bakmayan erkeğe bakmaları.**
yanında kadın olan adamlara "gel beni sev" dercesine bakmaları. hayır neyi ispat etmeye çalışıyorsunuz anlamıyorum. adam yanındakini bırakıp size mi gelsin istiyorsunuz, cazibenizi mi deniyorsunuz, adamların zaafını mı ölçmeye çalışıyorsunuz ya da en önemlisi "o" kadından daha güzel olduğunuzu mu ispat etme çabasındasınız. adam da karşılık verse ne abazanlığını bırakırsınız ne sapıklığını dimi! yanında kadın olan adamlardan elinizi çekin lütfen kevaşeler! *
yağlı saç. abi oğlum tarzında argo konuşmak. cak cak sakız çiğnemek. *
taraklı ve damarlı ayaklarına rağmen babet giymeleri. allahtan kış geldi de kurtulduk böyle tiplerden.
çekici olmak için yaptıkları.
dibine kadar yenmiş tırnaklar.
(bkz: emitasyon)
taraklı ayak.
surekli "ben kızım" demesi
bazen de bu iticiliklerinin anlam verilemez şekilde çekici olabilmesidir.
geniş omuz, dar kalça, tahta göğüs üçlüsünden en az ikisinin bir arada bulunması.
"kadın" kelimesinin anlamını ve güzelliğini kavrayamayıp, hakaret gibi algılamaları. fonetiği bile güzel be "kadın" ın.
hiç gördün mü üç kulak
dön de arkana bak...

evet gelen bir takım mesajlar üzerine kızların bazı küfürleri etmeleri gerekliliğine karar verdim. en fazla eşşek sıpası. ama eşiktekini beşiktekini sikerim değil.
yerinde ederse "bir kadının en seksi anı" listesine bile girebilir.
(bkz: küfürün iticiliği)
iki lafından biri küfür olan herkes iticidir.fakat yerinde ve zamanında edilen küfür olursa kadında da erkekte de bir iticiliği yoktur.
bir başka kıza: "bırak şu telefonu artık, orospu ettin." diyen bir kızı hatırlıyorum. aslında hatırlayamıyorum. kısa süreli beyin sarsıntısı falan yaşamış olabilirim. sen önce kız olduğunu hatırla lan, sonra konuş.
orta yaşı geçen bayanlarda sıkça rastlanan : "gülerken çişini kaçırmak".
pişmaniye kıvamına gelmiş koltuk altı kılları.
Ağız kokusu. Güzelliklerine o kadar önem veren bayanların ağızlarının dedemin çorabı kopmasına deli oluyorum.
hesabı ödememek. yani tamam ödemesin ben öderim ama en azından teklif etmeli. ben hesabı öderken mal mal yüzüme bakmasın veya kaçmasın.
sokak ortasında sokağı inletecek kadar gülmek
eşitliği savunduğu halde kendisine daha fazla müsamaha gösterilmesini beklemek.
erkekler. ya da erkeklerin, kadınlara nasıl baktığını bilemediğim gözleri mi demeliyim?
benim bir bayanda görebileceğim ve dayanamayacağım en itici durum yere tükürmesidir.o an orayı terk ederim.
favorilerinin uzun oluşu, elvis presley e benzeyen bir kadını tahayyül bile edemem..