bugün

kadın dediğin canı her istediğinde ağlar ki... sebebe gerek yok yani.

+neden ağlıyorsun?
-çünkü kadınım!
(bkz: dayak)
hakaret etmek.
küfürlü konuşmak hakaret etmek.
lan oğlum adam olun lan, kadına küfredilir mi?
Sert bir tekme...

(Ay bugün de ayıyım çok şükür)
her çeşit duyguyu hüzne çevirebilme yetenekleri olan bi tür olduklarından çokta sebebe gerek görmezler.
ot, bok.
yeterince önemsenmemek.
hataları olabilir. ama kolay kolay anlık olaylara ağlamaz. ya sinirden yada geçmişte yaşananlardan dır genellikle.
herşey. ota boka ağlıyolar amına kodumun sığırları. amından çok gözünden yaş akıyo nasıl hayvansa.
tuttuğu takımın yenilmesi.
çünkü onlar gözyaşlarına söz geçiremezler. duygusaldırlar. ota boka ağlar demeyin. tamam, öyle olsa da demeyin. ağlar işte onlar lan, ne bilelim. allah öyle yaratmış. 

sen kadın olsan sen de ağlardın hem. resmen ikinci sınıf insan muamelesi görüyorlar lan allahsız! Az anlayış göster, ağlamasın da ne yapsın?
kredi kartı limitinin tükenmiş olması,
ayrılığın her nevisi,
hastalık,
periyodik hastalık,
psikolojik, fizyolojik taciz-şiddet,
bazen yanlızlıktan,
bazen terkettiğinden- terkedildiğinden,
canı istediğinden,
canı istemediğinden,
akşam yemeğini yapmaktan, bulaşıktan olabilir, envai türlü temizlik,
vs vs vs
duygusaldır kadınlar ağlar, düşüp dizini inciten kuzenle bile ağlarlar kadın ağlamıyorsa sorun vardır korkun derim .
forrest gump..
en büyügünden en ufagına kadar gidebilecek sebeplerdir.

bazen: "öküz herif beni aldatmış. ben nasıl sevdim ki bunu?" der
bazen de: "kekim niye kabarmadı" diye oturup ağlar ciddi ciddi.

yani biraz o anki ruh haline de bağlıdır. olur olmaz bişeye ağlıyorsa da bilin ki başka bi sebebi vardır mutlaka.
(bkz: sen bana piç demişin)
anal seks de bu sebeplerden biridir. çok fazla sokmayacaksın zalafinganın başını malum deliğe. sana diyorum er kişi!
bazılarına kriz geliyor böyle gülüyorlar birden ağlıyorlar hakkat o ne? Aydınlanmak istiyorum.
cikiletanin bittigini fark etmek. savas cikaririm.
kilo almakla başlayan minör depresyon kapısının doğurduğu sebeplerin saçların kısaltılıp istenmeyen bir renge boyanması.
soğan.
deneyin, kesin cozumdur.
sebep aramaya gerek yok, kafaları esince ağlarlar.
aldatılma ihtimali.
kendilerini beğenmeyip sürekli etrafındaki kadınlara benzemeye çalışmalarıdır. sen neysen kendini o şekilde kabul etmelisin. güzelsen güzel çirkinsen çirkin.