bugün

neden bu hijyenik pedlere kadınlar para versin ki. sizcede saçma değil mi ? devlet bedava vermeli bence çünkü bu sağlıkla ilgili kozmetik ve keyfi bir tüketim malı değil ki. ayrıca özel günde iş yeride izin verilmeli. zaten yazık acı çekiyorlar ağrıdan kıvranıyorlar. ben bir erkek olarak bu duruma ben üzülüyorum sanki benim biyerlerim ağrıyor. ha aylık ufak bir kap torku banada da hediye edilerek jest yapabilir ve sıcak su torbasınıda unutmayalım. yani devlet bu imkanları bence sağlayabilir. birde pedi utanılacak bir şeymiş gibi gazeteye ya da burosüre sarıp vereni gördüm. yuh yani toplumda herşey tabu olmuş. yok birde siyah torbayla ver. aynı siyah torbayla elinde içki taşıyan insan saçmalığı gibi neyi saklıyosun zaten bunu içiyorsun utanmıyorsun ama taşırken utanıyosun. aynısı erkeklerin kondom alma durumu gibi kadınların ped alma durumuda aynı saçma bir gerilim. kimene insanın derdi milleti gerdi hesabı.
haklı istek.
prezervatif gibi sağlık ocaklarında bedava dağıtılmalı.isteyen gitsin ünlü marka alsın
Erkeklerin kondom almasıyla kadınların ped alması benzer bir durum değildir. Kondom cinsel birliktelik için alınıyor, ped ise her ay düzenli olarak akan kan yüzünden alınıyor. Bu ikisinin sürekli kıyaslanması çok saçma geliyor.