bugün

beyinsiz olanlar da imam oluyor.
işte bilim.
suudi din adamlarının önemli bir tespiti.
nasa anatomi veya nöroşirürji işi ile mi uğraşıyor dedirten yazar mesajıdır. troll konuda erkeklere hakaret dolu mesaj atan kadınlarımız neyi kanıtladılar acaba?

bu arada kadın yaratan değerli bir varlıktır. fakat bazıları da böyle oluyor işte.
(bkz: https://www.youtube.com/watch?v=ylT7nNMjLew)
Nasa nın araştırmasına gerek yok gel türkiye ye düğün hazırlıklarını seyret yarım beyinle doğuyorlar düğün işleri derken o da gidiyor.
Ustam bana da bi yarım çek yağlı olsun.

Tanım; yanlış önermedir.
Akıllısı kıçındam donunu alır ruhun duymaz.
gün geçtikçe küçüldüğü halde depolama alanı büyüyen disklerden, hafıza kartlarından,
ziplenip boyutu küçültüldüğü halde, ziplenmemiş ve boyutu büyük haliyle aynı dosyaları bire bir içeren klasörlerden,
boyutu küçülüp, inceldikçe daha modern ve teknolojik bir çağı simgeleyen cep telefonlarından da ibretinizi almadıysanız buyrun şu aşağıdaki cümlelerden alın;

selam, naber, nasılsın, kendine iyi bak, allaha emanet ol yerine
slm, nbr, nslsn, kib, aeo olarak da gayet istediğini anlayıp, anlatabileceğin şekilde kullandığın halde, hala ibret almadıysan şimdi buyur şu aşağıdaki cümleden ibret al;

boyu değil işlevi hacı.

bundan da ibretini alamayan varsa ; http://www.youtube.com/watch?v=L6ioG7dbXEs

bad, dum, tıssss!
hacim olarak daha küçük oldukları için olabilir mi? sorusunu akıllara getiren önerme.
çok doğru
çok daha küçük
ama daha fazla sinir bağlantısı yani daha fazla işlem kapasitesi var
kapiş?
doğru yada yanlış fark etmez önemli olan beyni kullanmaktır. sığırdada kocaman beyin var ama fazla bi işe yaramıyor.
"kadınlar yarım beyinle doğuyor ve tamamını kullanabiliyorlar ama erkekler tam beyinle doğup yarısını bile kullanamıyorlar" denir bu iddiaayı ortaya atan kişiye.
seviyorlar ve seviliyorlar ya...ne gam.
Önemli olan boyutu değil işlevi olduğu için sıkıntı yaratmayacak durumdur.
Mühim olan kullanabilmek.
zekayla beynin boyutunun bağlantılı olduğunu sanan malları gösteren başlık. bak canım benim zeka beyindeki nöronların birbiriyle yaptığı bağlantı sayısı, hızı gibi faktörlere, genlere bağlı bir kavramdır. mesela çok güzel bir örnek olarak öküzleri vereceğim. beyinleri hepimizden büyük ama zekaları sanırım sadece sizin gibilerden fazla. zavallısınız ya nasılda acıyorum içinizde nasıl bir nefret nasıl bir çekememezlik varsa artık.
kadın beyni erkek beyninden kütlesel olarak daha küçüktür; fakat işlevsel olarak yetersiz olduğu konusunda bilimsel bir bulgu yoktur. ayrıca böyle başlıklar açarak biz erkekleri zor duruma düşürmeyin arkadaşım. şimdi biri çıkıp da "teknoloji de böyledir, cihaz küçüldükçe işlevi artar" derse, ne cevap veririz?..

edit: ulan trol başlığı sandım ama meğer suud'lu yobazın iddiasıymış. Allah'ın dininde/kur'an'da kadınların cinsiyetleri sebebiyle aşağılandığı hiçbir ifadenin yer almadığını artık herkes biliyor. aksine, kız çocuklarını diri diri gömen vahşi bir topluma uyarıdır kur'an... bu suud'lu yobazın, bu zırvaları söylemek için aldığı motivasyonun da kur'an dışı uydurma kaynaklar olduğunu bilelim.
siz düşünmeden konuşan insanlarsınız karşınızdaki kadını insan yerine koymayan,sex objesi olarak gören, kadınları öldüren evet o sensin bu başlığı açan ve onu destekleyen kişiler sizin anneniz de bir kadın bunu düşünüp konuşmanızı tavsiye ederim.
bu şekilde patavatsızca konuşup kadınları kötülemek için götünü yırtan bir zavallısın. bu şekilde davranıp nasıl mutlu olabilirsin orası tartışılır. hayatında gerçekten başarı sağlayan bir insan olsaydın insanlara bu şekilde davranılmaması gerektiğini bilirdin. bu başlığı açman içinde gerçekten zeki olman lazım lakin değilsin. (bkz: ) Üşenip başlığın başına gitmedim kusura bakmayın bugün atardayım direk yapıştırdım. sorun Arabın tekinin zırvalamasıymış. Şaşırmadım.
Kadınların beyniyle alıp veremediği olanların açtığı başlıklardan biri.
https://clyp.it/4nnx5urg
islam'da kadınlar yarım insan sayılır.

Kuran ayetidir.

Bakara Suresi 282 – iki kadını şahitliği bir erkeğinkine denk kılınmıştır.

Nisa Suresi 11 – Erkeğe iki, kadına bir birim miras düşer.
boyutuna değil işlevine bakın.
Erkekler kadınların beyinlerinin ne kadar olduğuyla ilgilenmediği için * sorun yaşamıyor çoğu kadın.
Ayrıca bu bilimsel bir gerçek de olsa, o yarım beyniyle birçok tam beyinli erkeği cebinden çıkaracak kadınlar var ki onlar da sevilmiyor zaten.
hayatlarında fazla gerek olmadığından... yeter.
%50 ile başa çıkamıyoruz...
yeterli oluyor demek ki ! israf haram.