bugün

öncelikli köleliği çocuk büyütmek, emzirmek, yemek yapmak, temizlik yapmak olan kadınların modernleşmeyle gelen kölelik değişimidir. günümüz kadın kölelerde yemek yapmak gibi yetiler kaybolmuş bunun yerine seks kölesi olan kadın tipi gelmiştir. bu değişimin sebebi erkeklerin yükselen zeka oranına karşı kadınların çok aşağılarda kalmasıdır.
magazin dergilerindeki hatunlara özenerek bilerek ve isteyerek geldikleri durumdur.

edit: hazmedemeyen bayanlar suçluluk duygusu ile eksilemeye başlamışlar. mesaj kutum açık.itirazlarınızı bekliyorum.
(bkz: kadınların hayvanlardan daha değersiz olması)
kadına dayatılandır kadın direndiğinden başarılamayandır kadınlar güçlüdür bunuda aşar .
durum tam tersidir kadınların okuma oranı artmıştır bilgi kültür ve farkındalık seviyeleri yükselmiştir
çalışmaya başlamışlardır. iş hayatına atılmışlardır.
yemek temizlik ütü yapıp ve çocuk bakıp hiç bir güvenceleri olmadığı için yedikleri dayaklara aldatılmaya karşı
kör sağır ve dilsiz rolünü üstlenmekten bıkmış iş hayatında ekonomik özgürlüklerini ellerine bakıp erkeğin gözünün yaşına bakmama fırsatını yakalamışlardır.
bu durumdan korkanlar rahatsız olanlar ancak ve ancak kendine güvenemeyen ezik uçkuruna düşkün şiddetçi erkeklerdir.
sizde yoksa bir sorun kadının çalışması size ancak fayda sağlayabilir ekonomik açıdan zarar değil.
böyle laflar duydukça dünyadan ve hayattan tiksiniyorum şerefsizim.
bizlere aslında erkeklerin beyinlerini sexe köle yaptıklarını anlatan algı.
misyonundan sapmış insan misyonsuz insandan beterdir. misyonu çocuk bakmak, temizlik yapmak, yemek pişirmek, kaynanaya çay demlemekten ibaret olan misyon başka hangi kategoriye sokulur? fedakarlık ayrı tabi.
bazı modern toplum kadınları için geçerli olmayan önerme.