kadınların hep yasaklara daha istekli olmalarıdır.

yasak olan şeyler kadınlara daha cazip gelir neden bilmiyorum merak ediyorum ve soruyorum.

neden yasaklar ilginizi daha çok çekiyor.
Aynı durum diger insanlar icinde gecerlidir. Bir çocuğa uyumamayı yasaklayın mesela o çocuk yasak olduğu icin uyumaz. Ya da bir erkeğe başka kadınlara bakmayı yasaklayın gidersanki inadına kadının icine girer.
Esteuzubillah.

Yok öyle bir şey. Yasaklar cinsiyete göre mi cazibe kazanıyor?
ulan yasak olan tek şey elmaydı onu bile kadın yedi.

şimdi tabi siz kadınlar hep gizliden yasakları çiğnemede master yaptığınız için sanmayın ki biz bilmiyoruz.

ciğerinizi bilirim ben sizin.
Katılmadığım önermedir. Bizim ülkemiz için konuşursak yasaklar en çok kadınlara çekilmiştir özgürlük kavramı ise baskın olarak erkeklerde vuku bulmuştur.(özgürlukten kasıt nedir diye sorarsanız siz okuyanlar yorumlayın bunun üzerine çok şey yazılabilir çünkü) Peki suç oranları? Yasak çekilen mi daha çok suç işlemekte yoksa yasak dinlemeyen özgur diye nitelndirdiğimiz serbest insan modeli mi? Genellemelerden kaçınmamız her iki cins içinde sağlıklı bir yaşam alanı oluşturacak emin olun o yüzden insanlarin bilinçaltına saçma sapan şeyler işlemeyelim.
Evli kadınların beni cazip bulduğu gerçeğiyle desteklediğim önerme.
Kesinlik ve ötesinde bir doğru. Bir bayan olarak (diğerlerinin ne düşündüğü umrumda değil) yasakların her zaman daha çekici olduğunu düşünürüm.

Bir şeyin bana yasak olduğunu söylerseniz yüzde doksandokuzluk bir ihtimal onu yapmak için inanılmaz bir çaba gösteririm.

Yinede bu sadece bayanlar için değil erkekler için de gözlemlemen bir olaydır. Yasak olan şey diğerlerine göre daha caziptir.

(bkz: imkansızlık kompleksi)
başlıkta yasak geçmesi bile yetti ya bütün kadınlar gelmiş. ahahaha.

ilginç varlıklarsınız sizi seviyorum.
türkiye deki kadınları için geçerli olmayan durum. değil yasak, hakkı olanı bile alamayan kadınlarımız burada yasak çiğnemekten bahsediyor.
(bkz: bakınız çok enteresan) bunların hepsi gerizekalıdır.
şimdi başlayıp uzun uzun düşüneceğim düşünce. gerçek olabilir mi kadınlar?