bugün

bazen bir şeyi varmış gibi, bazen de yokmuş gibi gösteriyorlar. mesela sevgili buna bir örnek.
nefes alıp veriyorlar, el ve ayakları var.
görsel
en az "abazan" diye tabir ettikleri erkekler kadar abazandırlar.

fakat en ufak bir abazanlık belirtisi göstermezler. çünkü erkeğin zaafiyetini kullanarak sanki "seksten nefret edermiş" gibi profesyonel bir şekilde rol keserler. erkek de garibim bunları cips çikolata gibi yer.

kaşar / o*ospu damgası yemekten çok korkarlar.

toplumsal baskı onlar için kabustur.

ilkel annelik içgüdüleri yüzünden hayata karşı stratejilerine duygularını karıştırırlar, ve zekalarını bir erkek kadar verimli kullanamazlar.

emin olmamakla birlikte, %80 oranında hemen hemen her kadın tacize uğrar.

var mı daha arttıran?
Seksi severler.
kargalar ve rakunlar gibi... cıncık boncuk parıldayan şey ne varsa severler.
yahu şu kadınları rahat bırakın artık diye bağırmak istemektedirler.
tanım: anlaşılamayan ya da kimsenin görmek istemediği gerçeklerdir.
sadece sex yapmanız ve çoğalmanız için gelmedik dünyaya bizimde duygularımız bizimde kalbimiz inanır mısınız bizimde gururumuz var.
Can sıkıntısı sonucu Erkeğin Kaburga kemiğinden yaratılmışlardır.
Üreme için taşıyıcı görevini üstlenirler.
Bütün vizyonları bu olayın çerçevesi içinde döner.
Hayal fenerlerinde ışık parıltısıdırlar.
tüysüzü yok.
ben karaktere önem veriyorum diyenlerin ağır yalancı olması.
erkeklere verilen en harika oyuncaklar olmaları.
çıkarcı içten pazarlıklı kaşar olmaları.
Bu gibidir Rengarenk.
görsel
istedikleri zaman ağlayabilen, varlıktır uzak durulması gerekir...
kadınların söylediklerine değil, yaptıklarına inanılır.
çok çeşitleri vardır ama genel ve ortak tek özellikleri dedikoduya aşık olmalarıdır.
(bkz: ben bu yazıyı kadınlara yazdım/#15568333)
eğer kasıklarını uygun şekilde yönlendirirlerse hafif eğilmeyle ayakta işeyebilirler.
valla hersey hepsi iyi guzelde cok para harcamalarini, guzel gorunmek adina bi kova boya surmelerini herseyi anladik ta bunlar degil bizi rahatsiz edenler. asil mesele su ki cok tripliler yahu ozel gun falan eyvallah ta normalde de cok tripliler ne olcak bu boyle anlamadim be sozluk.
bıyığı vardır kılı vardır sürekli ağda yapar. eyeliner'ını eşit sürmek için saatlerce uğraşır.
Onlarında erkekler gibi insan oldukları.
istediklerini yaptırırlar. çenelerini ve gözyaşlarını silah gibi kullanıp adamı öldürmez süründürürler.. not: babam dan biliyorum .
her hangi bir gerçeklik yoktur. kadınlar asla tam olarak çözülememiş varlıklardır. çok düşünmeyin sevin geçin...