bugün

adamı, insanı geç, hayvan bile değildir. sadece başlığı görmem sinirimin bozulmasına yetiyor sözlük. böyle yaratıklar var olmamalı.
adamın ne yaşadığına bakmak lazımdır. bayanları dövmek hoş değildir ama ' ben dövmüyorum, dövene de adam demem' diyenlerin, sadece adı dövmüş olmasın diye küfür etmesi ve kadını zevk alacak bir meta olarak görmesi de hoş değildir. yalnız, bile bile adamı tahrik eden üst komşum (kadın), kesinlikle dayağı hak ediyor buna inanıyorum.
şiddet eşittir acizlik.

şiddetin her türlüsüne hayır.
sonunu hazırlamış kişidir.

ya kadından
ya allah'tan bir şekilde bulacağı tecrübe ile %100 sabitlenmiştir.
Öyle "adam" mı olur? üniversite mezunları daha çok şiddet uyguluyormuş. ilim cehaleti alır, eşşeklik baki kalır.
acınası erkektir. zaten sana karşı koyamayacak bir kadını dövmek 5 yaşında bir çocuğu dövmek demektir. birde böyle düşün bakalım.
geberesice.*
ıslak odunla karşılık verilmesi gereken adamdır.
Anlatım bozukluğu yapılan başlık. O adam değildir ki? Annesi orospu olmadığı halde kendi çabalarıyla orospu çocuğu olmayı başarabilmiş varlıktır.
elleri kırılasıcadır.
güçlü sanır kendini lakin, aciz ve acınasıdır.
bir de şöyle bir şey var, vatandaşına "orantılı güç" kullanılmasına göz yuman devletin bireyidir. *
Adam değildir hayvandır.
kadına olan şiddetin önlenebilmesi için erkek çocuğunuza kız çocuğunuza verdiğiniz ayrıcalığın fazlasını vermeyin gerisi zaten çorap söküğü gibi gelir.

not: bir gazeteden alıntıdır, yorumumu katarak paylaştım. sevgiyle kalın.
adam değil hayvandır.
adam falan değildir. hatta insan değildir.
(bkz: bizden değildir)
ilerde yaslandiginda, çocuklarinin da ona siddet uygulamasi dilegiyle.
2 ayaklı bir asalaktır.
Var basımda öyle bir adam. Ama her kabalastiginda inadına kendime değil ona acıyorum.acizliğine mesela, söyleyecek sözü olmamasına, aklının elinden daha az çalısmasına. inadına ona acıyorum iste, zavalligina.
dışarda kedi evde aslan olan bir zattır. sopalıktır kendileri.
(bkz: adam)
(bkz: erkek)
(bkz: kadına şiddet) gibi tezatları barındıran adam kılıklı acizdir.
her yerde karşılaşılabilecek ve her yerde karşılaşılan erkektir ne yazık ki. yapılan araştırmalar eğitim düzeyleri yüksek insanların daha çok şiddet uyguladığını ve şiddete maruz kaldığını gösteriyor ancak "eğitimli kadınlar" belki de "rezil olma" korkusuyla seslerini çıkaramıyorlar ve başkalarının yediği dayağı ve onların dayakçısını kınarken kendi evlerinde dayak yemeye devam ediyorlar. aynen "çok eğitimli" erkeklerin orada burada kadına şiddetin aslında acizlik olduğunu söyleyip evde karısını, kızını dövmeye devam ettiği gibi. bu sadece işin fiziksel şiddet boyutu tabi.
(bkz: adam doğulmaz adam olunur)
(bkz: adam demişsin ama bu bildiğin gavat)
öküz denen hayvanı her seferinde rencide etmekle birlikte teoride ve pratikte öküze bir yaklaşıktır.
güncel Önemli Başlıklar