bugün

Hande ataizi nin yaptığı açıklamadır.

Saçma mıdır?
Saçmadır.

http://www.haber365.com.t...evlilik-biter-h83886.html
Kadın evin direğidir çalışmak demek illa ki iş hayatı içinde olmak değildir kadın evin de 24 saat emek verir uyku da bile sabah erken uyanmanın, öğlen pişireceği yemeğin derdindedir. Aileyi bir arada tutan yuvanın temel taşıdır.
haklı bulduğum açıklamadır. herkes için genel geçer bir durum değildir elbette ama empati becerisi olmayan insanlarla oldukça çekilmez hal alır.
çünkü bazı kadınlar görüyorum ki çevremde de var maalesef bunlardan, sürekli beklenti halindeler, ilgi açları ama kendilerinin herhangi bir çabası yok. kocası işten gelir "ayy evde hiç bi işe yardım etmiyosun! ben şunu yapıyorum bunu yapıyorum...." sayarlar, adam işten gelir "aman dışarda yiyelim/ dışardan bişiler söyleyelim" derler. adamın yorgunluğunu anlamazlar.

o adam sabah kalkıp işe giderken kalkıp kahvaltı hazırlama zahmetinde bile bulunmayan canlılardan bahsediyorum. en büyük başarıları; tüm dizilerin baş rollerini ezberlemek, kadın programlarının saatini kaçırmamak olan, yada mahallede dedikodu rekorları kırmaktır.

Ben çalışan anne çocuğu, çalışmış babaanne torunuyum ve bizde her şey daha düzenli oldu. herkes hep birlikte erken kalkar kahvaltı yapardı. akşam herkes eve toplanmadan yemek yenmezdi.
ÇOK doğru sözdür. evliliği ayakta tutan kadındır. ama karısı hamile iken başka kadınlarla düşüp kalkanlar evlilikten şikayet eder oldu amına kodumun embesil piç kuruları.