bugün

gerçekten rahatlatıcı bi terapi. böyle 2-3 kişinin ağzına geçirin sinir stres kalmaz valla.
odunla olmasa da kelimelerle hayata geçirdiğimiz ve sonucunda rahatladığımız eylem...
bayan diyorum gelde vur diyorum. ne var bunda, haaa erkeklere bayım yada bay denmesi gerekiyor o zaman. ulan ne alaka arkadaş, bayan soft bir kelime, kadın daha sert içerik olarak daha kaba. nihayetinde erkekler, bayan diyorsa bayanların bay demesine gerek yok.
feminist eylemidir. ha kadın, ha bayan ne farkeder? bu tip "bayan"ların beyinlerinin yerinde pamuk şekeri bulunduğunu düşünüyorum. değersizsiniz.
kendine gururlu feminist diyenlerin bir halt zannetikleri eylemdir.o gururun da nerede kaldığını sanırım söylememe gerek yoktur.
'bayan demeyin bayan' diye diye bayan insanı ıslak sopayla dövmek kadar zevk verici olamaz muhakkak.
kadın mı kız mı olduğunu bilmediğinizden karşınızdakine bayan diyerek sıfır risk ile cümleye başlama ya da devam etme ya da bitirme işidir.o yüzden odunla vurmayınız seviniz sayınız.
hatun çok daha iyi bir kelime.
Saçmalıktan ibarettir. Bayan bir cinsiyet belirtmiyor olabilir fakat kadınlar bu konuda objektif davranmıyorlar. Benim gibi çok afedersiniz köylü fortçu biri bayan dediği zaman kıroya bak ıyy amk derlerken daş gibi adeleleri olan elemanlar söylediği zaman ay çok nazikseeen moduna giriyorlar. Amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar.
eylemi yapan sadece egolarını tatmin eder. ne bunu yaptığı için güzel "bayanlar" kişiye verir, ne de madalya kazanılabilir.

hayır bunu savunan kızın ağzına asıl sopayla vurrum lan ben. allahın eziğine bak bana bayan deme kadın de diyor. amk kendi kendini ezik duruma düşürmesene sen, bayan demek hakaret mi cinsiyet ayrımı yapıyorum işte. ne fark eder mk. sana bayan demem gözümde değerini düşürmüyor.

hatta ben kadın demeye iğreniyorum lan.

ek: birşey denemek istedim. görsellere kadın yazdım, ilk resim şudur;

görsel

bayan yazdım, ilk görsel budur;

görsel
ayrıca bayan'ın ingilizcesi lady, kadınınki de woman dır. (bkz: hadi canım) (bkz: vallahi)

haydi iyi geceler.
(bkz: bağyan)