bugün

ondan hoşlandığına delalettir. belkide aylarca ondan beklemiştir. fakat ondan gelmeyince en sonunda bir bahaneyle özel mesaj atmıştır.
kaçırmayın derim.
mükemmel ötesi ecdadımıza hakaret olacak iğrenç bir hareket.

bir kadın kendine böyle bir şeyi nasıl yakıştırabilir? (muhafazakar hanımların mesajlarını bekliyorum)
erkek yazarın kadın yazara özel mesaj atmasından bir farkı yoktur.
normal karşılanması gereken durumdur.
artık sıkıldığımdır.
kıyamet alametidir.
Sözlük kızlarının hepsi tipsiz olduğu için kızlardan hoşlanan yazarları heyecanlandırmayacak durumdur.
ardından evlenme teklifi gelecektir. (bkz: havar komşular havar)
normaldir. kalkip da 'faruk seviselim mi' yazacak halleri yok.
Hepsine veriyordur da simdibu terbiyesizler. Oysa herkes ne kadar ahlakli namuslu burada.he amk he.
aha mesaj attı kesin hoşlanıyor zihniyeti ve bu zihniyetin ürünü olan hede. kesin veriyordur abi zihniyetiyle aynı kabileden çıktığı söyleniyor.
genelde meslekle ilgili sorular atılmakta tarafıma. itinayla da cevaplanmakta. doğal bir eylem sonuçta, abartmamak lazım. *
insani ilişkilerden yoksun yazar başlığıdır. Bir bayan yazar erkek bir yazara özel mesaj atmasında ne gibi bir sakınca olabilir? aynı şey tersi olduğunda da ne düşünüyorsun? diye sorası geliyor insanın.
güzel, mütevazı bir entry ye cevap olarak atılabilir. Artistlik yapmak gibi olmasın ama mesaj aldığım doğrudur. Numaram 05xxxxxxxxx ateşli sohbetler için arayın.
az önce attığım mesajdır. sağolsun cevabıda hemencecik gelmiştir.
öncelikle erkek olup olmadığını anlamak lazımdır. bunun için de ilk mesaj "erkek misin?" olmalıdır. yaa yaa!*
polat'ın atom bombasından kurtulmasıyla aynı durumdur artık ihtimalleri siz düşünün normal olur anormal olur.
Bana niye atan yok? Yoksa nikimden yakışıklı olmadığım anlaşılıyor mu? Diye tepki verdigim durumdur. Ayrıca yazmazsanız yazmayın, Allahtan ümit kesilmez.
eğer sevgilinizle aynı sözlükte yazarlık yapıyorsanız, kıskanÇlıktan olsa gerek sözlükten ve yazmaktan soğutandır.
gayet normal harekettir. abazanlar gibi, mesajı kağıda bastıktan sonra yastığın altına saklayıp her gece yalnız kalınca öpüp koklayacak değiliz ya.
keza günahtır. Nasıl olur ?
Hala bana özel mesaj atan yok.
Demek ki sözlük bitti diyorlardı, doğruymuş.
normaldir. seviyeli hoş sohbetler edilir. dertleşilir.

fakat ikiyüzlü pisliklere dikkat etmeniz gerekir.
Genelde karşılaştığım durum. Eğer yakışıklı olursanız; siz de bir gün onları görebilirsiniz.
Bence gayet normal bir durum. Ne var bunda anlayamadım? Bence sizin içiniz fesat.