bugün

düşünceleri olsa daha doğru olacak bir başlıktı farkındayım lakin karakter sınır işte, naparsın.

kadın sözlük yazarlarının erkek sözlük yazarları hakkındaki düşünceleri ve edindiği bilgilerdir.

ben erkek bir yazar olarak şunu fark ettim ki kadın yazarlar başlık açmakan korkuyor yani fikini beyan etmiyor yada başlık açacak kadar kendini yeterli görmüyor. bazıları ise kadın olduğunu belli edip erkeklere gel gel yapıyor sonra özelden yazınca da kapris yapıyor yanıt vermek istemiyormuş gibi yada öyle herkesle yazışmıyormuş gibi numara yapıp kısa yanıtlar verip erkekleri peşinden koşturuyor -ki en çok nefret edilen tipler bunlardır. genelde kezban diye adlandırılıyor kezban ın ne suçu varsa. bazıları ise sözlükte çok efendi takılıyor ve yerinde entryler yazıyor bazen başlıkta açıyor. işte bunlar evlenilecek kızlar olabilir ama olmaya da bilir. çünkü sözlükte ki insan ın ppsikolojisi ve hareketleri gerçekteki kişiliğinden çok farklı olabiliyor. mesela ben normalde çok efendi, kariyer ve kas sahibi birisiyim. olgun ve ciddi ilişkiler kurmak isteyen birisiyim. evim arabam falan hepsi var ama sözlükte öyle durmuyorum. neden bilmiyorum.
Bu yazının asıl amacı sözlükteki kadın yazarları fişlemektir.