bugün

nerede değildir ki?
erkekler için öyledir evet.

sadece türkiyede değil dünyada öyledir.

kadın içinde erkek böyledir. başka ne tür münasebetleri olabilir ki ?

bunun dinle falan alakası yok evet istiyosunuz ki sosyal kız arkadaşlarımız olsun takılalım gülelim eğlenelim kızlı erkekli.

fakat konu kız kardeşlerimiz olduğunda biraz tutucuyuz. bu işte çifte standart yoktur. insan nefis taşır bunu dizginleyebilmenin en iyi yöntemi mesafeli olmaktır.
(bkz: doc dr hayri gülle)
avrupada daha çok sex objesi .ayrıca sex objesi olarak görünce kendilerini değerli hissedo tüm kızlar yapcak bişey yok .
ne olarak görmeliydik? yani ne yapalım? tanımadığım bir kadın bana seksten başka neyi çağrıştırabilir? bunun ataerkil zihniyetle de alakası yok. şimdi bir kadın var. bir de ben. kadını tanımıyorum. napabilirim bu kadınla? birlikte yapabileceğimiz en mantıklı eylem sekstir.

Ateist ahlakına da bayılıyorum he. iyi geceler.
kadın her yerde olduğu gibi türkiye'de de, makyajı, dekoltesi ve abuk subuk hareketleriyle seks objesi olmak için çırpınıp durduğundan mütevellit.

not: genellemedir.
Hayatında sex objesi görmemiş yobaz beyanıdır. Modern köle pazarı olan pavyonlarda kadınları çıplak dolaştırmak medeniyet demi ama?
O yüzden yabancı ülkelerden fahişe tahsis ediliyor dimi . Konuşturmayın beni
Şimdi bu adamla tartışmaya girmek istemiyorum. zaten ilk iki cümleden sonra konuyu çarpıtıp sürekli kendini tekrarlayan birisi olduğunu biliyorum. zall da üstteki entryi refererörereöre falan diycek. o yüzden hiç gerek yok ama bir şey merak ediyorum. bir kadından sadece cinsellik istemenin neresi kötü? ayrıca kadın et yığını değildir. et yığını olaydı mangal yapardık. duyguları falan filan olabilir ama benim ilgilendiğim kısım o değil. yani nedir bu romantizm? oğlum siz hayırdır lan?