bugün

sozluge legen gotunu deforme memesini atan vizyonsuz kadina kalkmis makale yazmissin.
bunlara iki kelime etsen birisi fazla gelir aq.
bir iki meric yokluktan yaziyorsa islaniyor kendini parmakliyordur ezik.
Hepinizin penislerinizi ellerinize veririz adam olun.
paylastigi fotografta ojeli parmagini gostermek icin cirpinan yeri yurdu degilken sozluk erkeklerinin fotografi basligina gelip fotograf atip sevimli olmaya calisan ironi yapiyorum ayagina zaten kendini gosterip bir iki begeni almak icin cildiriyor aq iyyy ne ezik hareketler.

hani sey olur ya orospu olmak ister ama mahalle baskisindan korkar hos orospunun vizyonu belli hizmet karsiligi para kazanmak bunlarda o da yok aq.
versen iki eliyle bir siki dogrultamayacak iste bos yapiyor.

biraz ileri goruslu olun aq.
cinsinin ayricaligini kullanmasan bir hicsin.kullan tabi kullanma demiyorum da bizi de karidan kizdan sogutma.
aq kezbani.

neymis efendim kirmizi ojeli tirnagi bir cift memesi varmis.
bir 31ciye gore cok hos bana gore cok bos yapiyorsun.
cirpinan kadin acizliginden nefret ederim.
evimde oturmuş çay içerken, ezik olduğumu öğrendim az önce. hem de hiçbir suçum yokken. siz var ya kafayı sıyırmışsınız, geçmiş olsun.
sözlük dişileri çok özgüvenlidir kendi ayakları üzerinde dururlar. meriç mode on ve düşmedi. meriç mod off bunlar kezban pü alayı ezik. bu arada sözlük kadın yazarları domates mi ? ezik olsun. sözlük tam bir pazarcı o zaman poşete hep ezikleri koyuyor. eziklerse ezik menemende güzeldir. espirisine yazılmıştır gülün geçin ticari bekleme yapma.