bugün

açıp bakmadan anlaşılamayacak türden bir şey gibi dursa da bu devirde her minibüs yolculuğunda karşılaştığın kadın organı. * *
erkek götüne göre daha yuvarlak ve dolgun olması karakteristik özelliğidir. bu karakteristik özellik ergenlik döneminde ortaya çıkar.
erkek götü hakkında girilen entry sayısı ve kadın götü hakkında girilen entry sayısı baz alındığında, kadınların erkeklerden daha çok sekse düşkün olduklarını tasdikleyen göt.
erkek götünden farklı olarak kılsızdır.
ortaokul 3 deyken fen öğretmeni kadınların poposunda hava olur dediydi.
bildiğin basbaya bir organ işte.
dik olanı makbul olandır *

pardon ya sanırım o kalçaydı. eksileme lan ibiş*
dar pantolonda daha da bir anlam kazanan organ.
güzeldir, çekicidir, tanrının özenerek yarattığı bir organdır.
hanim göbeğine benzeyen, yulaf ve irmikten yapılan bir tür tatlı.
çarıklıların yorum yaptığı organdır.
- bana bak çarıklı sensin
+ bana mı dedin?
- evet sana, sana, sana, hepinize be! rezil, iğrenç yaratıklar. hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha? nedir? nasıl yazarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara? onlar entry istiyor, bilgi istiyor, okumak istiyor, gülmek istiyor. onlara yardım elinizi uzatacağınıza bir de utanmadan sıkılmadan alay ediyor, küçük görüyorsunuz. aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa, o da sizlersiniz. hiçbir işe yaramayan, asalak gibi yaşayan sizler. utanacağınızı bilsem, yüzünüze tükürmek isterdim ama, ondan da anlamazsınız ki siz..
bazıları havaya kalkıktır.
hipnotik etkiye sahiptir.
Salya akita akita hayvan gibi bakilmamasi gereken göttür.
kılsız olmalı mesela.
Erkeklerin ilk baktığı yer olarak başı götüren organlardan biri.
dava götüdür. ondan vazgeçen davadan da vazgeçer.
pek çok amaca hizmet eden organ.
candır.
(bkz: kadında bakılan ilk yer)
tek kelimeyle;
erkeğinki pis kokar, kadınınki mis.
Tahrik eden, nefes kesen.

görsel
bakımsızı pis kokar miden bulanır ama bakımlıysa eğer tadından yenmez.
(bkz: günün götü)
bazen ilgimi nasıl çektiğini bir türlü anlayamadığım nesne. nasıl oluyor da bir et yığını böyle güzel olabiliyor. dokunabildiğim zamanlar dokunup şekil değiştirişini izliyorum. yolda giderken bazen götlere bakan insanlara bakıyorum. aklım almıyor.
oturmaya yarar.