bugün

okumuyorum sinirlerim çünkü...

kadınlara değer verin arkadaşlar, dünya da ki en güzel canlıdır. *
tamam çirkin ifade yazanlar suçlu da orospu çocukları ne demek bu nasıl bir akıl tutulması.
yani o erkeklerin annesine orospu demişsin anneleri erkekse bilemedim ama kadınlara hemde anne olan kadınlara orospu demek.

günümüzde millet duyar kasacam diye iyice saçmaladı. şiddete tabi karşıyız bunun kadın, erkek , çocuk , hayvan , bitki farketmez. örneğin kadir şeker in olayını hatırlayalım ve kadın neler dedi iki gün gündemde kaldı unutuldu gidildi ya da boğazı kesilen bir erkek vardı sevgilisi tarafından ölen erkek için yapılan yorumları okumanızı isterim. şiddetin hiç bir türlü bahane ve savunması olamaz.

adalet olsa ve hukuk işlese bunların hiçbirisi yaşanmaz.
Şimdi bu adinin söylediğine katılmıyorum ama adalet sistemi bazen yanlış işliyor ki Engelli adama nafaka bağlayanlar var.

Benim eşim olsa, değil öldürmek saçının teline zarar gelse kendime dert ederim. Ama karşımdakinin de bana sadık bir düşüncede olması gerekiyor. Eğer o kötü bir şey yaparsa ayrılmanın bedelini ben ödememeliyim. Çoğu kadın eşitlik istiyor ama mahkemede nafakadan vazgeçmiyor.
Tabi şiddetin de hiçbir haklı yanı olamaz.
Bu yüzden evlenmiş olmak için sığırlarla evlenmeyin. Sizi seveni bırakmayın. Yoksa bu sığırlar daha da çoğalacak.

Ayrıca ettiğiniz küfürlerin ne olduğunu bilerek edin. Yoksa savunduklarınızın hiçbir anlamı kalmaz.
kadın düşmanlığını yine kadın aşağılayıcı, cinsiyetçi bir dille eleştirmek neyin kafası acaba. yazık, cidden çok yazık.
Kadınları erkeklerin üstüne kayıtlı bir mal olarak gören iki adet malın hezeyanları.
Hele ikinci yazan sıçana ne demeli?kimsenin gururu ayaklar altına alınmamalıylış. Siz kadını aldatıp pavyonalarda düşkün kadınlara köle olurken evdekinin(hani böyle diyorsunuz ya evdeki(!)) Hiç mi gururu yok?

Hem merak etme sen dümbük! Aldatanlar değil genelde sümsük sessiz hakkını kollamayan kadınlar öldürülüyor.
ve bu ifşalama olayını cinsiyetçi bir küfürle yapmak...

"kadın düşmanı orospu çocukları" söylemine bak bir de savunduğun değere bak.

ulan kadın düşmanlığı yapanlara değil de onları doğuran analara söverek kadınları savunduğunu düşünmek de neyin kafası?

yani tamam, saygı duyuyorum tepkiye de yapmak istediğine de ancak bunu orospu çocuğu gibi neden cinsiyetçi biz söz kullanarak dile getirdin ki şimdi? ne önemi kaldı ki savunduğun değerin? daha başlıkta cinsiyetçilik, kadın düşmanlığı var baksana...

ülkemizdeki düşünceli insan bile ince düşünemiyor, cinsiyetçiliğe laf söylerken cinsiyetçilik yapıyor.

ülkemizdeki feminizm de aynen böyle, sizi daha detaylı düşünmeye davet ediyorum.
Allah rahmet eylesin keşke böyle şeyler hiç yaşanmasa. Ama nedenine derinine de inmemek ahmaklık olur.

Türkiye olarak 1995 ten beri şehit veriyor ve terörü lanetliyoruz. Yıl oldu 2020 ve biz hala şehit verip terörü lanetliyoruz.

(bkz: anlayana sivrisinek saz)