bugün

haklı beyandır. 50 kilo kemikli olmalıdır.
Boy 180 ise 65 70 e kadar gideri olan önerme.
saçma kural. kadın dediğinin sadece memeleri 55 kilo olmalıdır, 35 kalça. ideal kadın 90 kilo olmalıdır, kemikçiler övmesin şu tahtaları.
eğer 1.80 ise durum değişebilir.
65 max deyin bari arkadaşlar verince hep memeden veriyoruz hiç olmuyor sonra.
Böyle diyerek millete aşılıyorsunuz. Sonra gençlerimiz vay efendim aradığım boyda, kiloda eş bulamıyorum diyor.
Siktiri boktan tespittir. 55 kilo olup kurumuş olucağına 65 olsun tam bir kadın olsun.ama 65'ide geçmesin tabi boyda önemli.
boyu da 1,70 ten kısa olmamalıdır.
yanlış bir istektir. şimdi kendi adıma ben uzun kadınları daha çok çekici bulurum. şimdi 1.75 ya da üzeri bir hanım kızımız 55 kilo altındaysa ı ıh olmaz.
Ne kadar vereyim abime?
55 yukarısı tosun olur kadın değil. Evet.
yook ne alakası var amk.ben 60-65 kiloda çok güzel kız tanidiklarim da oldu..
dünya kadınlar gününde yayılması gereken bir fikir. 55 kilo üstü kadınlar seksepalitelerini yitirirler, direk teyze olurlar. yemeyin.
boyu 155-170 CM arasında ise kabul gören önerme.
Neyse ki sandalye mevzusuna değinmemiş. Bu da bir şeydir.
kadın dediğin kendi bedeninin kararını kendi vermelidir. karışmak kimsenin haddi değildir.
valla bizde 1.85 erkek arıyoruz ama yok beyler napalım artık.
Ulan delirtmeyin az önce twitterda da yazdım bu boyla 55 kilo olsam kemik iskelet kalırım ya.
bakın ne güzel tespit, böyle bir günde kadının kaç kilo gelmesi gerektiğini belirtmiş. kadın malya hani.

not: hep söylerim mizah zeki insanların işi.
benim için geçebilir sorun yok. 65 e kadar yolu var.
Boyuna göre degisir. Ama zaten 173-75 falan civari 55'i gecse cok sorun olmaz ama 60 da olmasin.
Bir un çuvalı 50 kilo geliyor hacı.
bu beyanda bulunan erkeğin fiziki yapısı merak konusu.
Onu da verip komple yok olsun? Size ne lan milletin kilosundan amk. Gören de hepsi kas yığını, orantılı adamlar zannedecek.
Kodumun un çuvallari sizi.

Edit: daha kötüsü ne biliyo musunuz, burda bazı gerizekalilari görüyorum, "ayy ben zaten öyleyim" diyen. Mal misiniz siz?
Orta boylu bir kadın için ideal bir kilodur.
Ama geçmemeli falan gibi kesin konuşmalar boş. illa ki geçersin. Sonra geri dönersin. Sonra tekrar geçersin. Hayat uzun.