bugün

Çok düşüktür.

Cumhuriyet kurulduğundan beri chp dışında kimse alamamış zira.
Çok zor .
ankara'da bir röportaj yapılıyor seçmenle seçmen kıyasıya eleştiriyor belediyeyi hizmet alamadığını iddia ediyor .

ama işin sonunda oyun gene akepe diyor.

hizmet alamadığını söylüyor memnun değil ama gene akepe'ye verecekmiş oyunu

hizmet edene vermiyor oyunu mankurt gibi bir yobazlıkla dedem akepeye'ye vermişti oyunu deyip hala akepe diyor

sorgulamak düşünmek durumunun devamını getiremiyor.

bu olay basit hizmet edene verirsin belediye seçimlerinde oyunu ana belediyeden yeterli hizmet almak

ama yok ideolojik saplantı beyni kilitliyor.

(bkz: #41038245)

bu yazar gibiler yüzünden 16 yıldır bu haldeyiz.
şerdil dara odabaşı seçildikten sonra yerine kayyum atanırsa ancak o zaman olur.
üzücüdür.

ama chpnin aday olarak gösterdiği chp ile alakası olmayan urfalı kürte oy vereceğime kadıköy'ü akpye bırakırım daha iyi.

not: ben mevcut başkan aykurt nuhoğlu'ndan şikayetçi değilim bu arada. evimin 3 tarafı park. her taraf lüks kedi evi. hepsi onun zamanında yapıldı. çıkıyorum sahilde kesintisiz yürüyüş yapıyorum. etraf gayet bakımlı. karikatür evi kuruldu. havuz yapıldı. haydarpaşa için verilen hukuki mücadelelerin ayrıntıları cep telefonuma günü gününe geldi. ibrahim Kaboğlu gibi önemli akademisyenler belediyenin düzenlediği konferanslara katıldı. bütün milli bayramlar layıkıyla kutlandı.
31 senedir kadıköylü biri olarak öyle bir ihtimal yoktur diyorum. buradaki seçmen; chp, pkk sempatizanı birisini aday yapsa başkan seçecektir.
(bkz: şerdil dara odabaşı)