bugün

kendisini ciddiye almamak için bu kadar uzun yazılara, belgelere gerek yoktur. kafasındaki fes bunun için yeter de artar bile.
tek kaynağı kim olduğu belirsiz riza nur un hatiratidir. kaldi ki riza nur kendi içinde bile çelişir. aynı dönemi anlattığı diger yazarlarla eserlerinde epey fark vardır.

yaşa mustafa kemal paşa yaşa diyeceksin.
şu sözlükte bu adama sövüldüğü kadar kimseye sovulmedi arkadaş. ne dertliymisiz ya. şu fesliyi kim sevmiyorsa gelip burada bir tur sovuyor sonra gidip sosyal ortamlarda iki tur daha atıyor. kendimden biliyorum...
şu sözlükte bu adama sövüldüğü kadar kimseye sovulmedi arkadaş. ne dertliymisiz ya. şu fesliyi kim sevmiyorsa gelip burada bir tur sovuyor sonra gidip sosyal ortamlarda iki tur daha atıyor. kendimden biliyorum...
adam gibi adamdır. tarihçilerin piiridir. faşist kemalistlere karşı son yıllarda inanılmaz bir mücadele vererek ülkemizi faşizm denen hastalıktan kurtarmaya çalışıyor. che guavera görse hasetinden çatlardı vallah.
tez zamanda aramızdan ayrılmasını dilediğim adam.
eleştiiriden ziyade hakaret eder. bu yuzden de ciddiye alinmaz.
Maraş dondurmacısı.
artık son günlerini yaşadığı şu fani dünyada rahat bırakılmasını istediğim tarihçi.
allahın laz bunağının nalı dikmesine şurada 5 dakika kalmış, halen içindeki nefreti sağa sola kusup kaç-ak saraylarda her öğle yemeğinde yer işgal edip nefsini doyurma derdinde.
tarihçilerin en büyüğüdür. internetteki videolarını izleyen insanların ufku 5 katına çıkar.
oh 84 yaşına gelmiş. malum kalp yağlanması falan dikkat etmek lazım.
bu sefer ölmüştür. değil mi ?
daha uzun yıllar aramızda olması ve bizi aydınlatması gereken biricik üstadımız.
Deli amq .
Shakespeare'e esas ismi "şeyh pir" ve osmanlı ajanıdır diyen şizofren...
ilber ortaylı ismini duyunca mağarasına kaçmak zorunda kalacak ümstad...
Adam kitaplarini ustuste koysa boyunuzu asar hala deli diyor pezevenk anca laf karalama.
Biraz şeydir... eeee... deli.
üstadımızdır.

görsel
vatan hainidir. böyle üstadımızdır diyenleri de, ileride bu ve türevleri yargılandığı zaman göreceğiz. destekleyenlerin evine polis baskınlarını bol bol haberlerde görürüz.
hiç merak etmediğim, hiç güvenmediğim, hiç sevmediğim, sözde tarihçidir.
bu kadar tanınması ve maalesef sevilmesi memleket için şanssızlıktır.
Millet en kötü okulunda bile saygın üniversitelerinden doktoralı bilim insanlarını çalıştırır, bizde ise bunun gibi, kerameti kendinden menkul insanlara "üstad" denir.
Haşa, tövbe haşa!
Benim üstadım falan değildir. Monografik veya edisyon 8-10 tane kitap yazdım, böyle bir saçma durumu kabul edemem.
Bilim politikamız yok ve gençleri bu tip üstadlara kaptırıyoruz.
Osmanlı'yı, Din'i öğrenecek bir sürü aydınımız, hocamız var illa ki!
Öl artık amın oğlu.
Ne zaman öleceği merak edilen canlı türü.

Hadisene lan artık?
Adnan oktar'ın din bilgisi kadar, tarih bilgisine sahip kişi.