bugün

tahminimce geçtiğimiz ay açılan ve tek bir yazar tarafından geliştirilmeye çalışılan bilgisayarim.org projesi ve de kapanması an ihtimali olan sözlük klonu.
cinsiyet bölümünde "doğuştan sahip olduğunuz ya da olmadığınız cinsiyet" yazan, akşam akşam beni buhrana sokan sözlük klonu.
sözlük amblemi, çok manidar, aynı zamanda çok şeker olan sözlük.

(#3942436)
an itibariyle istatistikleri:

toplam tanim : 94
toplam baslik : 17
toplam nüfus : 6
yazar : 3
çaylak : 0
casus : 0
moderator : 1
yönetici : 2
silinen baslik sayisi :0
çöpteki entry sayisi : 1
toplam baslik gösterimi : 939
toplam ziyaretçi : 506
yazar basina düsen baslik : 6
yazar basina düsen tanim : 32

şeklinde olan sözlüktür.
amacını anlayamadığım sözlük klonu.kişisel tatmin amaçlı açılmış sanırım.
feminist sözlük çakması site.
boynuz kulağı geçebilir. * *
ağda yaparken oje süremeyen mal şeklinde başlıkların açılmasını beklediğim sözlük aparatı.

peşin edit: ne eksiliyosun lan?
peşin büdüt: nasıl olsa gelecek, şimdiden çemkireyim dedim.*
gayet guzel entrylere rastladigim gayet de iyi sayilabilecek bir sozluk klonu. sozluk klonu ve yeni olduklari icin on yargili davranmaya gerek yok netekim biz de ayni durumdayiz. biz sadece biraz daha eskidik. ya da kasarlandik mi demeliydim?
yaklasik bir saat once http://www.incisozluk.com tarafindan hacklenen sozluk klonudur. allah kolaylik versin bacilar...
erkeksiz kadınlar ne işe yarar ki? sorusunu aklıma getiren sözlük. inci sözlük saldırısına uğramışlar, özel mesajlar, maillar almışlar. bir mesajda özel mesajlar görünüyor diye bir ileti almış yazar, eğer gerçekşse çok nahoş bir durum demiş, artık hemcinslerine ne mesajlar gönderdiyse.
sırf erkek olmamdan dolayı entry' lere bakılmaksızın çaylak olarak bekletildiğim sözlük.

oysa ki ben yalnızca entry' lerime göre değerlendirilmek isterdim.

neyse bana özel bir gıcıklıkları olmadığını biliyorum ama sözlükteki aktif yazarlar arasında erkeklerin ezici üstünlüğünü görünce sinirlerim bozulmuyor değil.

edit: erkeklik dışında yaş problemimden dolayı yazar olamıyormuşum. dediğim gibi yalnızca entry' lerime göre değerlendirilmek isterdim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar