bugün

"misiniz" i ayrı yazmadığın için mi?
soru eki bitişik doğru yazılmış.
kadın önce alışır son sever çünkü.
nocountryforoldmen kardeşimin haklı olduğu mevzu.

örnek olarak yaparmısınız? dediğimde yapar mısınız da ki mısınız ayrı bir kelime gibi duruyor ve benim göz zevkimi bozuyor kesinle bitişik.

noktalama ve yazım kuralları dersi

- kadınların çok sevdiği.
Konu ile ilgili olarak;

Çok seveni de vardır sevmeyeni de.Lakin bu devirde kadın erkek ilişkilerinin çoğu artık çıkar ve seks'e dayalı olduğundan cinsiyet fark etmemektedir sevgi konusunda.

Başlığın yazılışı ile ilgili olarak ise;

http://tdk.gov.tr/index.p...m-kurallar&Itemid=132
güvenemez korkar, daha önce sevmiş güvenmiştir canı çok yanmıştır.
bir daha da zor sever ve eline geçen fırsatları teper aptaldır.
Bir kiz var yemin ediyorum dusene bir tekmede ben vurmus gibi oldum ama hic sucum gunahim yok neyse o kizla cikan varya sicti hayati cehennem ahahah.
sevince erkekler ağızlarına sıçıyor.
bilirim. hı hı. anlıyorum. evet. çok doğru. aslında haklısın. katılıyorum....

edit: kim uğraşacak la şimdi sevmesin napim.
videonuza itafen yine murat cemcir'den : https://www.youtube.com/watch?v=Ot9Y9KJ-zNg

kadınlar çok sevemez evet. fakat herkesin buna milyonlarca ayrı cevabı vardır. anlıyorum, anlıyoruz en azından anlamaya çalışıyoruz siz değerli cenneti ayaklarının altında taşıyanlar. peki siz beni veyahutta bizim gibileri hiç anlamaya çalışabildiniz mi? sevmeyi, istemeyi, görmeyi, düşünmeyi, en çokta sevilmeyi yanında da alışmayı istemiş miydiniz. istemiştiniz değil mi bi kaç zaman. peki, peki o zaman neden gittiniz, gittiler durduk yere ya da çok sesli, aldatarak ki özellikle de aldatarak.

küçük bir fark benim kendi yaşantımdan gördüğüm, siz vazgeçer kaybolursunuz bir başkasında hayat bulup bir anda silersiniz belki ama ; bizim kendimizin içinde yangın yerimizi söndürmeye çalışıp başaramadığınızı en mikroskobik duyu organınız bile duymaz.

not: kavga etmek değil sohbet ortamı yaratmaya çalışıyorum. lütfen kimsecikler beni yanlış anlamasınlar. hepiniz çok seviyorum. öptüm çok.
bilirim.
güvenmezler ki kimselere.
güvenmek isterler, güvenmiş gibi yaparlar ama güvenemezler.
o yüzden korkarlar.
güvendiği dağlara kar yağmasından, hayal kırıklığına uğramaktan korkarlar.
çünkü kadın bilir ki,
eğer severse vazgeçemez.
çok sever.
öyle bir sever ki aklın şaşar.
dengen bozulur, saçmalamaya başlarsın, üzersin.
o yüzden çok sevemezler.
Toprak suya kadın erkeğe doymazmış. Ondan.
içlerinde kendilerini kemirip durmakta olan orospuluk duygularını bastıramazlar. bıkarlar, başka dallara yelken açmak isterler.

erkek şehvetlenince abaza oluyorsa,
kadın şehvetlenince orospu olur.

dünya kadınların etrafında dönmüyor sonuç olarak. herşey istedikleri gibi de olacak değil. zaten kadınlara asla yaranamazsınız. her dediklerini yapın bir dediklerini yapmayın sizden şerefsizi olmaz. açık diyorum bu devirde evlenen erkek kerizdir. bildiğin maldır. saftır. allah şifa versindir.
Ne kadar çok sevse o kadar çok üzülmüştür o yüzden kadınlar bir yerden sonra sevmekten vazgeçer, seviyormuş gibi yapar ki bunu anlamak çok zordur.
Bence kadınlar çok sevebilir ama kıskanmazsa şahsen ben kıskandığım zaman çok soğuyor nefret ediyorum en ufak bir kıskançlıkta karşıdaki beni aldatmış gibi oluyor yani o derece nefret ediyorum eğer biri benim ona hep aşık olmamı istiyorsa beni zerre-i miskal kıskandırmayacak aksi takdirde ara sıra severim bu yirmi dört saatin iki saatini ancak tutar zaten dokuz saat uykuyla geçiyor on beş saatin iki saatine denk gelir bu yüzden çok sevemem ama çok sevdigim insanlarda oldu olmadı dedil lakin onları hiç kıskanmadım cunku beni kıskandırmadilar aslında bakarsan ben kıskanmiyorum nefret ediyorum soğuyorum.
kendilerine odaklıdır. aslında bebeklerini çok seviyorlar. kaplan kesiliyorlar. aslında burca göre de değişmez mi bu? bence kadınlar seviyor. annem severdi. anneden başlıyor aslında. annesi seven, sever.