1. .
  gotundeki killarin serbeti gelmis, hala genc kadinlari etkilemeye calisan ici gecmis adamdir. bir de bu tipler, orta yasli kadinlari da begenmezler, 35 yas alti ararlar. simdi hemen aklinizdan, bir kadin boyle bir adamla sadece parasi icin birlikte olur, diye geciriyorsaniz uzgunum ki cogu zaman dogru degil. bu tarz adamlarda tecrube oldugu icin, karsidaki genc kadinin zaaflarini ve nelerden hoslanabilecegini iyi biliyorlar, bu da kacinilmaz sonu beraberinde getiriyor, genc bir kadin, masada bir peynir tabagi ve acilmayi bekleyen bordo sarabi... uc nokta koymayacaktim aslinda, ama gecenin ilerleyen vakitlerinde sevisecekleri belli olsun diye yaptim.
  2 ... ben hep 17 yasindayim
 2. .
  kartal tibet ile sadri alışık' ın oynadıkları bir filmdeki repliktir. kartal tibet ile sadri alışıkrol gereği iki dolandırıcıdır ve bir kadını kendi yanlarına alıp bir dolandırıcılık işine girerler. buna göre kadın gazeteye ilan verecek ve ilana görüp de kadınla tanışmak isteyen her erkekten 10 lira alınacaktır. işte bu ilana koşup gelen erkeklerden biri konuşma sırasında kadını tavlamak için bu lafı eder vs vs.

  böyle bir şey eğer ki buraya yazılmışsa başlık olarak, nereden araklandığı da belirtilmek zorundadır bir zahmet! biraz yapılmışlara, emeğe saygı değil mi?
  ... bedevix