bugün

(bkz: çaylaklar kraliçesi)
kendimi biraz öveyim dedim. nasıl övmekse? çaylak manyağı oldum ahahah. a desem çaylak oluyorum. eleştri yasak acı yok kacak.
edit: * -25 güne ne dersin?
-ee bi düşünsem?
edit: ne bilmem neyiyse 15günlük çaylaklığı 1haftada son verilmiş yazarımtrak genel itibariyle çaylak.
default olarak çaylak takılan, arada sırada yazar olan bünye.

(bkz: birinci nesil manyak)*
bundan yılllllaaaar önce okumuş olduğu patasana adlı kitabı çok beğenmiş sözlük yazarı.* *
150 günlük çaylaklık dönemini atlatan kelebek. bir daha arayı bu kadar açmaması dileğiyle...
rekombinant dna teknolojisinin tıpta kullanım alanları sınavı çok kötü geçmiş ama inşallah sınır 65 i alır. * * *
yapmıştır o yapmıştıri sınavından geçer yazarı.***
(bkz: kara kız)
kendisini tanımadığım halde başlığıma sürekli entryler giren, bir kere piknik zirvesinde görmeme rağmen, nasıl olduysa msn adresimi bulan yazar. kendisini azminden dolayı tebrik ediyor, hayatı boyunca yine kendisine başarılar diliyoruz.
(bkz: sapık yazar)
yazıklar olsun bana. yazıklar ...
alzheimer hastası kişilik. ah ağzını kırdığım yaşlılık. *
bi türlü göörüşemediğim, pek bi özlediğim yazar. hem teyze hem de hala, bi de cimcime...
entyrlerini gorunce korkup kactıgım bir yazar.
yüzünü görünce korkup kaçtığım bir yazar.

(bkz: manson şahit) *
arabesk tavırları ile gönüllerde taht kuran insandır.
kovalayanı olmadığından artık kaçmaya gerek duymayan kelebenktir. *
her türlü şans oyununda en ön cepheye sürülmesi gereken yazar kişisi. öyle ki kendisinde doğuştan yüklü bulunan "full force şans sistemi" sâyesinde oyunlarda insanı sinir etme konusunda uzmandır.

dünkü çocuk bizi yener olmuş, üstüne sos niyetine trip atıyor bir de...

(bkz: trip yapmayan kaçak istiyoruz)
özlenilen kardeş kişisi, kanlıcada şekerli yoğurt yenilesi, yazıları okunası sevgi pıtırcığı...
nasıl yetişiyor herbir kişiye nasıl bu kadar iyi olabiliyor diye bende düşünceler doğdurtan kelebek.
(bkz: 3 sefil sair)
yakın zamanda türkiyenin en büyük genetik araştırma laboratuvarında işe başlayacaki hatta ileride orayı satın alması muhtemel bilim kadını kardeşim...
o bir, o bir, o birrrrrrrrr prensesss.
sonunda tanışma şerefine eriştiğim,fincanımda neler çıkacağını merak eden* , o gün için durgun olduğu tesbitimde yanılmadığım kelebek. * *
hadi gezmeye gidelim dedikten sonra ayağındaki bi karış topuklu ayakkabıyı gördüğümde içimdeki kötülük damarları kabardı ve kendisini istanbul'un yedi tepesinden en yükseği olan çamlıca tepesine kadar yürüttüm. hem de zorla. bundan sonra gezmeye gitmek isteyeceği insanları daha dikkatli seçeceğine eminim.*
gün itibariyle iş güç sahibesi yazar...
(bkz: hayırlı olsun)
ilk maaşıyla şahsıma kumpir ısmarlayacak yazar.