bugün

çünkü bu ülkenin kurucusuna hakaret ediyor. kendisi hak ettiğinden fazla konuşıluyor, kabul ediyorum, ruh sağlığı yerinde olmadığından sansasyon yaratan ieyler söylüyordu. eh öldüğüne göre arkasından anca gülünecek şeyler bıraktı. dinci ikiyüzlüğünü ortaya koymak, göze sokmak açısından konuşulması çıldırdığımız anlamına gelmiyor. kanaat önderi diye tutundukları adama bak sadsafdasd.

#hilafet
#çomar
Bunu söyleyen maymun karşıma geçse, anasından başlayıp bütün sülalesi hakkında bazı "gerçekleri" açıklasam, bir de boklu götü ile nasıl mesai yaptığını bildiğimi söylesem çıldırır mı çıldırmaz mı?

Belli olmaz ama muhtemelen çıldırır. O zaman doğruyu söylediğim mi anlaşılacak?

(bkz: yobaz ve zeka)
O kadar deli ki o kadar yalancı ki sözlerine karşı ciltlerce kitaplar yazıp gene de bir yanlışını ispat edemiyorsunuz ahaha.
Acizsiniz.
Güldüren soru.

Harbi niye kuduruyorsunuz ki madem yalan gülün geçin.
anan namazında niyazında insan iken gelip pezevengin biri ananı şurada burda gördüm dese sen sakin kalacaksın gülüp geçeceksin o zaman iftira karşısında. Arkasından bu iftiranın mahallede nasıl yayıldığını görünce de gülüp geçeceksin.. Senin ben şuurunu sikeyim o halde.. Hala gülüp geçiyor musun..
Ben çıldırmıyom ki. ilgili adamı da çok tanımam.
Çünkü hakikat ehli olduğunu siz de biliyorsunuz ey Mel unlar.
Gerçekler acıdır derinden acıtır.
Evet.
akıl hastası bir şarlatana değil, ona böyle kıymet veren ve itibar gösterenlere çıldırıyoruz.
biri annenin iffeti hakkında bâriz bir yalan söyleyince sen duymamazlıktan mı geliyorsun? yada sevgiyle boynuna mı sarılıyorsun?
Ortada bi bok var ve kokuyor anladın umarım ..
Yalan ve iftira olduğu için.
yoksa götünü siktirip yalandan ağır abi ayağına yatsa inan umurumuzda olmazdı.
Bizim mahallede deliler var mahallenin en sinirli adamlarına bile sövüyorlar onlar da gülüp geçiyor. Kola ısmarlıyorlar.

Madem bu adam deli madem söyledikleri yalan ey kemalistler
Siz niye kuduruyorsunuz, sizin ilah mevkiine çıkardığınızdan şüpheniz yok ise bir delinin bir meczubun(haşa benim sözlerim değildir) söyledikleri sizi niye kudurtuyor!
Vallahi en büyük kanıt budur üstadın dosdoğru olduğuna.
biz fesli sempanzenin soylediklerine degil, o sacmaliklara inanan bir suru mal olmasina ve maalesef o mallarla ayni kimligi tasimak zorunda kaldigimiz icin cildiriyoruz.
Toynakları ile yeri eşeleyen Kızışmış kancık eşekler gibi ne diye huzursuzsunuz bakalım bu kadar, bir söz yalansa kaale almazsın olur biter yahu.
Evet.