bugün

kendisine süper bir nick önerim var.
(bkz: ka r a s in)
nasıl?
türkiye'de yaşayabildiğine ve akp gibi kaypak bir partinin yönetimde olduğuna dua etmesi gereken terörist yazar. Amerika'da, fransa'da, almanya'da olsa kelle çoktan gitmişti. Solculuk maskenizi de yemezlerdi orda.
Neredesin martı kaşlım?

Bir yazar. *
Bölecek birşey bulamayınca nickini bölmüş yazardır.
ekşisözlük onay listesinde 100. sıraya falan geldi heralde. uluya bok atmaya başladığına göre.
sozlukten milyon kere sutlanmis olmasina ragmen geri gelen, halen icinde yazdigi sozluge de bok atmaktan geri duramayan yazar.

tanidik geldi dimi hareket?
Ekşi sözlüğün bekleme yeri dediği uludağ sözlükten 3 kere kovulup geri gelen tipi tip. Evet.
Bir kez daha belirttim o zaman burda nick silinme olayı 5 çaylak ×20 yani belkide 100 olmuştur *

neyse saadete gelirsek buraya Bok atma durumu yok bilakis var olan realiteyi belirtme durumu var.
Ne yazık ki burası öyle bir yer peki madem biz bozuyoruz ? sizde düzeltin o zaman.

Ayrıca buranın diğer sözlüklere Göre gayet sıcak bir havası olduğunu ve arkadaşlık ortamının olduğunu da yazdım. lütfen bakış açımızı değiştirelim!!!

Ayrıca hayırdır olm ? pek bir uludağ sözlük sever oldunuz ?
ben dedim diye mi acıdı yoksa ?
Neden bu kadar agresif davrandığını anlamadığım yazar. Sakin ol şampuan.
Terörü meşru gören yazarımsı.
5 liraya polis taşlayan çocukların yazar versiyonu. Bu nasıl bir devlete karşı kurulmuşluktur arkadaş. Hiç mi bir martının uçuşunu, bir simidin susamını, bir istanbul Sabahı trafiğinin lanet yüzünü anlatmazsın, paylaşmazsın. Hep mi devlet rererö ulan.
kendisini hiç okumam, zira sikim sikim fikirleri vardır.

ama mesajlaşırım, sohbet ederim. zaten fikir polemiğine beni çekmeye çalışsa da girmem, havadan sudan konuşmaya çalışırım. hepsi bu.

yani bir içsavaş çıksa belki en son çatışacağım, vuracağım kürttür kendisi, belki de azat ederim. bilmiyorum, kararsızım. özünde iyi biri zira.

silinse de geri gelsin yine, bence mahsuru yok.
görsel

Sözlükte siyaset tartışılmasına karşıyım ben arkadaş.
lütfen ? polemiğe girmeyelim şu fani Sözlükte.
Gülelim, eğlenelim, neden geriliyoruz ki ?

siyasetten uzak duran bir yazar olarak bu tüm yazar arkadaşlara açık çağrımdır.
Ayrıca her konuda olduğu gibi sözlük konusunda da ne milliyetçi- muhafazakâr çıktınız arkadaş ?
iyiki uludağ Sözlüğünüze bişey dedik.

neyse bir yazar *
nick altında kendisini savunduğunuz vakit "forum/chat" bahanesi ile entry uçurulurken, aynı üslupla kendisini gömerseniz hiçbir yaptırıma maruz kalmayacağınız ilginçli bir yazar.

c/p;

hey gidi koca reis hey.

eskiden burada milliyetçinin ensesi kalını, faşistin sözü geçeni atar yapar, sayar söverdi.

şimdi seviye venus bella'ya kadar düşmüş, üzüldüm.

neyse;

adın ana sayfada üstte akıp giden zamazingoda çıkıp duruyor, sanırım yine meşhur oldun.

geleyim, savunayım, kırayım geçireyim dedim ama geç kalmışım.

özellikle venus konusunda üzüntülerimi tekrar belirtmek isterim.

saygılar, sevgiler.

edit: adamı protest bile seviyor lan.

ne biçim bir sözlük oldu olum burası? herkes teletabi, herkes sevgi yumağı.

yapmayın böyle.
Bu yazarı sevmeyen hiç mi hiç onu insan yerine koyup düzgünce mesajlaşmamıştır. Kendisini god is A dj adlı yazar seviyor(ki kendisinin Türkçü olduğu açık arkasında Uygurumsu alfabe var) siz neden sevmiyorsunuz Abe faşolar? Kendisine bay frodo bile sataşmış bir o eksikti, iğrençsin frodo. + bölüne bölüne gelmiştir. Yazarın Ekşide yazarlığı bulunmaktadır ama buradaki samimi, arkadaşçı ortamı sevdiğinden ekşiyi daha az tercih eder. Siz silseniz de geliyor çünkü kim sevdiği insanlardan kopmak ister? Silen kişi modlar ve kendisine ne küfürler edildiği halde eden kişi çaylak olmayıp o ise çaylak, silik oluyor. Hak mı bu?
görsel
Kendisine dikkat etsin faşolar çok.
biz geldik...
(bkz: kepçeyle hendek kazan pkklı nın hunharca taranması)
kendisi ırkçı değildir.

evet kürt ırkçısı falan değildir.

aynı bütün kürtler gibi. yazılarından anladığım kadarı ile büyük bir türk nefreti var. işine geldiği konularda anadolunun fakir çocukları edebiyatı yapar iken diğer konularda türklerden ne kadar nefret ettiğini yazılarında görebiliriz.

yani bu kadar zaman da ne yaptılar türkler diye düşünüyorum. ve bir cevap bulamıyorum. hani bilmesek bunlardaki çıkar işini inanacağız da gördüklerimize mi inanalım yoksa burada süslü bir şekilde anlattıklarına mı ?

enteresandır. neyse faşist bir sözlükte çok rahat terörist sempatizanlığı yapmak da biraz garip tabi.
dur bir keyif çayı koyayım uzun zamandır kimse bana terörist veya terör sempatizanı Dememişti bu Sözlükte *
( uzun dediysem 1 gündür yani )

ne münasebet efenim Türk düşmanlığı ? Türk dediğin sen ben gibi ve diğer tüm halklar gibi iyisi ve kötüsü olan bir etnik aidet. bende öyle düşman olacak bir sorun göremiyorum turklere.
sorunlar üzerine halklara( etnisite, mezhep veya inanç ve din farklılığı kapsamı ile ) düşman olmak ilkel milliyetçilerin ve ırkçıların dünyaya basit bakış açılarıdır.
düşman olunacak bişey var ise sistemlere, devletlere, ideolojilere ve ona yönelik gruplara olmalıdır.
eyyorlamam bu kadar.

Afedersiniz neydi ? ha terör sempatizanlığı yapan yazar.
ha bu arada her toprak, ideoloji, halk ve sistem kendi teröristini kendi tanımlar.
benimki hangi terör acaba ? *
yine kürdün gücünü gösteriyorsun başkan. hll, spr, dvm. *

https://www.youtube.com/watch?v=Db_hSGo_k9c *

edit: kart kurt diyor senin için bizim tombik, ne iş? dağ türkü imişsin meğersem. *
Tahminimce etnik olarak kürt değil. Soyu muhakkak kürtleşmiş bir Türkmen aşiretine dayanıyor.
Ama şayet "aleviyim" diyorsa sıkıntı. Çünkü ermeni dönmesi olduğu muhakkak o zaman.
Arkadaşlar yüzsüzce geri geldi diyorsunuz da adam geri gelmese yazacak konunuz, uğraşacak işiniz yok. Bırakın kendi haline madem, sıkılır gider eğer uğraşmazsanız. Ne zaman baksam aynı şeyleri her nickinin altına tekrar tekrar yazıyorsunuz. O mu yüzsüz siz mi?

Bir yazar.
@3 ;

http://galeri12.uludagsoz.../kurt-capsleri_815781.png

bir adet hewal.

bu çelik iradeli, altın kalpli, yağız delikanlıya öyle pamuk mamuk işlemez.

akıllı olunuz.
karasin başlığı sol frame'e geliyor ve 3 övgü 1 eleştiri alıp sol frame'den kayboluyor öyle mi?

hey gidi koca karasin hey.

sen de popüler kültüre meze oldun demek ha.
başkana da saldıran, laf sokan, töröröst diyen yok.

olum kime avukatlık edeceğim ben amk yerinde? valla buraların da tadı kaçtı artık.

şaka bir yana işi gücü bırakıp liselilerle güreşmişiz aylarca başkan.

okullar bir açıldı o zıpkın muhalifler bir anda yok oldu.

üzülsek mi sevinsek mi bilemedim.

ne edek?
güncel Önemli Başlıklar