bu akşam yaşanmış durumdur. juventus un ikinci golu atmasıyla telefonuna sarılan fenerli, daha çağrı bitmeden galatasaray ın golüyle sarsılmıştır. o an o fenerlinin yamuk suratını görmek için neler verilmezdi ?
bir mesaj alarak bu durumu yaşadım bugün. "juventus büyük takım hacı, öyle böyle."

45 saniye sonra gelen golden sonra yazdığım cevap ise "anlamadım?" oldu.
(bkz: 6-1)
gangnam dansından zeybeğe bağlayan insandır.
komple fakirdir.

taraftarı olduğu takımın avrupa'da mücadele ettiği bir mecra olmadığı gibi kontörü de yoktur.

bildiğin fakir işte, zihniyeti de fakirdir.

bu yavşak sağa sola bir de utanmadan 6alatasaray falan yazar.
en büyük keyfi 2. gole sevindikleri sırada bastığımız 2. gole bütün milletin içinde hareket çekerek ve kulağında şafak alarak aldığım kuşgillerdendir. Kanarya canınızı sizin!
Çağrısı götünde patlamış fenerlidir.
maç 1-0 iken mançini büyük teknik direktör naraları atan, 2-1 de sokayım böyle işe nerde fatih terim diyen, 2-2 ye gelince skor galip gelmiş gibi sevinen hala yedikleri 6 golün acısını çeken ezik ve iyi gün taraftar topluluğu merhaba.
üzüldüğüm tek şey real den 6 yemeniz, çünkü 6 gol yediğiniz maçı hatırlıyomusunuz diye soranlara hangisi diye cevap verecek olmanız canımı sıkıyor.

özetle iyi günde burdasınız kötü günde nerdesiniz kedi canınızı sizin.
(bkz: kabullenilmiş çaresizlik)
şikebahçe taraftarıdır.
(bkz: juventus çağrı attığında gol atan fenerli)
yüzbinlerce galatasaray taraftarının yaşadığı durumdur.
Umut'un golünden sonra "olsun biz size 6 attık" diye salya figan umut arayan fenerlidir.
asla bir fenerbahçe koyduğunda, gol attığında arayan fenerli değildir. aslolan budur.
şahsen ben dün kimseyi aramadım dostlarımdan.
(bkz: cigaralık çekip başlık üretmek)
umut bulut gol attığında telefonunu kapatan fenerlidir.
(bkz: yamuk surat)
benfica'nın 2. golünde çağrı tıp, 3. golden sonra da mesaj atan galatasaraylıyla yarışır.
bedava dakikaların havalarda uçuştuğu, binlerce smslerin bedava dağıtıldığı, wassaptın ve zilyon iletişim imkanının var olduğu 2013 yılında halen çağrı atalanların olduğunu, daha acısı bunlarla hala muhattap olanların da var olduğunu bize göstermiştir.