bugün

uzmanlık alanına bakıldığında oldukça farklı geçen hayattır.

mesleki deformasyon olursa fena. *
"muayene" ile başlar, "muayene" ile biter.

(bkz: bir arkadaşım ekolü) *
cem yılmaz'a göre yoktur.
Artık olaya cisimsel takıldıkları için yani adamın hobisi değil ekmek kapısı olduğu için kaybolmuş olabilir bir jinekoloğu tatmin etmek zordur aşırı derecede ön sevişme gerektiğini düşünüyorum.
(bkz: bazen yalnizca jinekolog olmak istersin)

hic merak etmiyorum ama kesin yoktur.
bilimsel verilerle yatağa girer , giriş açılarını , vajinanın en sıcak noktasınıdahi bilebilir , her iki taraf içinde doyurucu bi sevişme olur diyemicem zira herif am a doymuştur. (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=Phx7jba1Q9Q)
günde onlarca kez litotomi pozisyondaki bir kadınla iletişimde olmak gerçekten zor. bu nedenle kadından soğuma yaşıyor olabilirler. bir nevi işletme körlüğü de diyebiliriz.

- fitili düzenli kullanıyor musunuz?
+ evt günde iki kez..
-manzara ve koku hiç öyle demiyor ama.

(bkz: müsilaj)
Kısa bir süre kadın doğum polikliniğinde staj yapmıştım günde 30 hastaya bakardık( tıpçı değilim), o yüzden birkaç kelime söyleyebilirim. Kadınlardan soğumadım niye soğuyalım yav, aşkla bakmak ve bir et parçasına bakmak aynı şey mi değil bence, karşındaki bir hasta ve tedavi olmaya geliyor sen de bunun için uğraşıyorsun. Şahsen kadın bedenini daha iyi tanıdıkları için de ekstra şanslı olduklarını da düşünebiliriz. (bence)
Mühendisler de staj yapabiliyor mu?
işkur iş başı eğitimi bu branşta yapılıyor mu acaba.
--spoiler--

doğum polikliniğinde sağlık alanı dışında hangi mesleki staj yapılır ki? merak ettim doğrusu. turizm otelcilik olabilir mi?

--spoiler--

Turizm otelcilik okumak isterdim güzel bölüm ama tıpçı değilim demişim, hemşireyim. Mühendisler staj yapamıyor ayrıca bilgilendirme bitmiştir.
--spoiler--
kısa bir süre kadın doğum polikliniğinde staj yapmıştım günde 30 hastaya bakardık( tıpçı değilim),
--spoiler--

--spoiler--
doğum polikliniğinde sağlık alanı dışında hangi mesleki staj yapılır ki? merak ettim doğrusu. turizm otelcilik olabilir mi?
--spoiler--

büyük ihtimalle hemşire. türkiyede jinekoloji teknisyenliği bildiğim kadarıyla yok.