bugün

1-3. (bkz: scarlett johansson un memeleri)
güzel bir catfight olur.
At karşılaştırmasıdır.

Birini sağa diğerini sola yatırıp bir güzel sohbet etmek Vardı şimdi.
jennifer lawrence los angeles scarlett johansson new yorktur.

excuse me but scarlett johansson jennifer
lawrence is fighter.
anneni mi daha çok seviyosun babanı mı gibi bir sorudur. işin içinden çıkılmaz.
Her ne kadar jennifer değerli olsada scarlett'in yerini asla tutamaz ve dahi bu teklif bile edilemez.
jennifer alir bence.
adaletsiz bir kıyaslama olmuş , ben mi kıvanç mı gibi birşey.
red head lütfen .
Jennifer lawrence, scarlet johansson dan yaklaşık iki kat daha fazla kazanıyor. Ama scarlet alır. Lawrence en iyi kadın oyuncu ödülü aldığında bile bana göre vasattı. Açlık oyunlarından bahsetmiyorum bile.
jennifer lawrence denen kadın birtek bana mı çirkin geliyor dedirtir..ulan kadın değilim,yani kezban tribi yok ortada da jennifer lawrence bu derece abartılacak bi kadın değil..scarlett ablamızla aynı kategoride bile değil..kadının suratında garip bi ovallik var lan,agzında burnunda bi orantısızlık var..

şimdi linç edilcem de scarlett de abartıldığı kadar güzel değil..stada maça gelen ve kameranın zoomladığı birçok abla bu ikisinden güzel..scarlett kısmen,jennifer ağır overrated'dır..
scarlettimin meme uçlarıyla kazanacağı versustur. fakat jenniferın da hakkını yememek lazım. başarılı hatun.
oyunculuk açısından jennifer her türlü tokatlar. güzellik açısından bana göre yine jennifer alır ama biz sarışın fakiri bir millet olduğumuzdan koca kafalı scarlett'i çok güzel zannediyoruz. niye? çünkü sarışın. e siktir git o zaman.
iki meleği de Evladım Gibi severim lakin Jennifer tokatlar.
oyunculuk olarak da güzellik olarak da scarlett tokatlar... jennifer aşırı makyajlı ve şımarık bir balondur. çipil çipil bakarak oynadığı filmle medyanın gazıyla oscar almıştır.
scarlett .
jennifer i severim ama oyum scarletten yana. cok sukur bugunde anket doldurdum.
bu kıyaslama scarlett johansson'a hakarettir!