bir heyecanlı genç yobaz arkadaşın kirli içdünyasını dışa vurumudur. aynı heyecanlı insan eminim ki atatürk'e de küfreder.

bugün milliyet internet sitesinde, japonya'da olan büyük deprem haberinin altında şöyle bir yorum gördüm:

"allah ın gücü herşeye kadirdir. bu allah'ın gücünün kanıtıdır. japonları allah'a inanmaya davet ediyorum"

el insaf.

zaten bu yorumu yazan kişi gibi insanların yaşadığı ülkede afedersiniz ama çoktan kıyamet kopmuştur.

(bkz: allah belanı versin)
çok mantıksız...zira olan olaylar kar zarar paritesi felan..tam tersine davet etmesi lazımdır..
(bkz: umarım japonlar da bir gün hak dinine girerler)
"Sahi mi" denilecek başlık (bkz: Allahın Gölcük depremindeki tavrı sorunsalı)
biz inanırken 7,5 te 50 bin kişi hayatını kaybeder , japonlar inanmazken 8,9 da 300-500 kişi ölür. biyerlerde bi hata var ama nerde..
bu kadar salakcadir özün disa vurumu.
Müslüman ülkelerde deprem olmuyor mu? bizde bir dere taştı 20 ölü, bir bayram oldu yollarda 150 ölü, bir patlama oldu 30 ölü, bir göçük oldu 30 ölü, terörü saymıyorum binlerce ölü ve 7,5 şiddetinde deprem oldu sayısının hala net bilinmediği onbinlerce ölü... bence japonlar allah a bizden daha yakınlar.
keske japonlar kadar yaradana inansak ta haram yemesek diye cevap verilesi yanlış mantalite.