bugün

türkiyede araba sektöründe şahin neyse türkiyede telefon sektöründe j7 odur. hiç bir işe yaramaz ama sebebsizce tutulur. bunun birde özbek ve türkmen versiyonu vardır onlarda j2 hastasıdır. daha iyisini aynı fiyata sunarsın adama verdiği cevap şok eder. (bkz: abi ji iki vaamı)
Bir buçuk yılı geçti ancak hâlâ donma, kasma yaşamadım. Aynı zamanda iki büyük yazılım güncellemesi alan ilk J serisi telefondur. 22 Ekim'de yurt dışı versiyon cihazıma Android 8.1 Oreo ve Samsung Experience 9.5 güncellemesi geldi. Türkiye cihazlarına Aralık ayı gibi geleceğini düşünüyorum.
şarj konusunda başarılı bir android telefon. giriş seviyesi bir telefon olmasına rağmen kamera performansı da yeterli seviyededir.

1 yıl kadar kullandım fakat çok alakasız bir şekilde ekranı çatladı (cebimde dururkan bir yere çarpmıştım). küçük bir çatlağa rağmen telefon tamamen kullanım dışı kaldı. ekrana hiç bir şekilde görüntü gelmiyordu fakat telefon normal olarak çalışıyordu.

makul bir fiyata (180 lira civarıydı yanılmıyorsam) samsung servisinde ekranı değişti.

yaklaşık 4 sene oldu. halen batarya konusunda başarılı bir telefon. tarayıcı performansı yeterli. kasmayan ve donmayan bir arayüz ile yüksek beklentileri karşılayabilecek durumda.
yaklaşık 3 aydır kullandığım uygun fiyatlı bomba telefon. ekran parlaklığı gün ışığında bile muazzam.
hızı falan gayet iyi. arayüz o eski samsunglar gibi değil şişmiyor. kasma donma yok.
kamera performansı çok iyi f1.9 diyafram var gece çekimi bile fena değil. kasa metal.
böyle bir telefonu 750 liraya bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. (bkz: google)
önümdeki 4 yıllık üniversiteyi çıkaracak diye düşünüyorum.
güncel Önemli Başlıklar