bugün

Ankara Batıkent Lisesi nde ortaya çıkan işgüzarlardır.

http://www.samanyoluhaber...navini-zehir-ettiler.html
(bkz: başörtüsü farzdır yalanı)

kuran'da yer almayan bir örf veya geleneği dini gereklilik gibi dayatıp anarşi ve terör yaratan densizlere birilerinin dur demesi gereklidir. din, allah, kitap diye sahtekarlık yapana engel olunmasında sorun yoktur. sorun kimin, kimin yerine girdiği belli olmayan sınavlarda malı götürmeye çalışan cemaatin tezgah bozulunca hırsızlığı "allah" adına yaptıklarını iddia etmelerindedir.
(bkz: zina suç degil bakmıyoruz).
KPSSdeki hırsızlıkları unutan daha doğrusu ortak olan fetocuların Provakasyonudur. Hatırlayın bakalıM KPSSde nerelerinden nasıl kopya çekmişlerdi hırsızlar. Benim çocuğum donuna kadar aranacak, sonrasında konu çok muhterem cemaatçi kızlarımıza gelince onların türbanı var nerelerine ne sakladıkları belli olmasa da olur dokunulmaz olacaklar. başörtüsünün farz olmadığı gerçeğini geçtim ki bir insan inanıyorsa farz olduğuna ona farzdır sonuçta inanç, Aklı olan insan "yav bak böyle sorun çıkabilir ben en iyisi en sorunsuz şekilde gideyim kıyafetimle KPSSde üçkağıt olayları oldu" der. Ama bunu demeyip sonrasında götü yanmış kedi gibi yavşaklık yapmak olsa olsa gündem yaratmak için çocukların beynini yıkayan ağababalarına köpek olmakla açıklanabilir. Sonrasında da Bu ekip biz özgürlük, demokrasi vs istiyoruz demezler mi? lan önce birey olarak davranmayı millete köpeklik yapmamayı öğrenin, sınavdan önce ne olur ne olmaz diye başı açık sınava girmeyle cehennemde yanacağınızı düşünüyorsanız siz Allah'ı tanımıyor, onu sevmiyor, onun da sizi sevdiğini düşünmüyor demektir ki zaten cehennem ateşine çoktan düşmüşsünüzdür.

Ha bir de Laikçi sıfatı bir tarafınızı şey etsin. Ulan Dilbilgisinden anlamazsınız, Türetmeden anlamazsınız, kafanız herhangi bir pozitif bilime gerçekten basmaz sonra da kendi çapınızda sözcük türetirsiniz.

Bununla beraber birçok okulda da tam tersi olmuştur. Türbanlı kızlar çooook namuslu oldukları için aranmamıştır. Bu ne demektir? Benim çocğum ki bu Türk Milletinin herhangi bir bireyi oluyor sizin bu işgüzarca orospu çocukluğunuz yüzünden bir tanesi bile olsa hakettiği yere o aranmayan Türbanlılardan kopya çeken olduğu için giremese ne olacak? bunun hesabını verebilecek misiniz lan?
doğru olanı yapmışlardır. yasaklara uymayanlara bunun ne demek olduğunu anlatmak şart!.
ve elbette aydınlık ve modern bir gelecek neslin teminatıdır laik gözetmenler, öğretmenler.
hem türbanlıların işgüzarlığı asıl bu durum. yani istenmiyorsanız neden hala bu inat. ve tabi bile bile eşşek olmak. anlayabilmiş değiliz, anlatabilmiş değiller.
--spoiler--
görevlilerin başörtülerini çıkartmaları yönündeki uyarıları ile karşılaşan öğrenciler neye uğradıklarını şaşırdı.
--spoiler--

allah allah neden şaşırmışlar ya. sanırım 2011 yılında uygulanan bir şey bu.

e be beyinsizler kaç yıldan beri olan sınav her sene de aynı şey yapılıyor açıp gidin ne olacak.

--spoiler--
sınava girebilmek için başını açmak zorunda kalan adaylar ve yakınlarının moralleri alt üst oldu
--spoiler--

ah canım yaaa.

bi siktirin gidin be.