bugün

kktc sendikal platform'un düzenlediği mitingde açılan pankart.
http://www.hurriyet.com.t...anet/17486797.asp?gid=381
RUM ARTIĞI kuzey kıbrıslılar'ın son yaptığı türkiye aleyhtarı mitingde açtığı pankart. üstüne konsolosluğumuza rum bayrağı asmaya kalkmışlardır. rum siki özlemek tam da böyle bir şey işte.
yine bir tane dangalak rumun bayrak indirme operasyonunda kafasından aldığı mermiyle aşağı süzülmesine işarettir.....
şu aziz milletin kimseye yaranamadığı gerçeği.
deveye diken, böylelerini ciken yaranır işte.
sezercik küçük mücahit filmini hiç izlememiş bünyelerin açtığı pankart.
bir kıbrıslı türk olarak bu pankartı açan kıbrıslı türkleri kınıyorum. ve anavatan türkiye'den tüm kıbrıs türklerinin böyle saygısız olduklarını düşünmemeleri rica ediyorum. önyargı ile tüm kktc vatandaşlarına aynı muamele yapılması bu nankörlerin emellerine ulaşmalarını sağlayacaktır. biz tc'nin değerini bilen kktc'liler ve sizler bizi rum zulmünden kurtaran anavatanımın yurttaşları birlik oldukça böyle etkisiz, sadece can sıkıcı olaylara karşı durabiliriz. saygılar efenim...
kıbrısta iş güç yüzünden yaşamakta olan bir insan olarak bu pankartı açanları sonuna kadar destekliyorum.
yıllardır (15 yıl) bu ülkedeyim ve kıbrıslıların türklere nasıl bir muamele yaptıklarını bilirim hepsi birer küçük burjuvadır türkiye'den gelen işçilerde emirlerinde çalışmakla görevlendirilmiş insanımsılardır.( onlara göre)

ve en sonunda işgalci tc kıbrıstan defol demişlerdir. her ne kadar da dogru bir cümle olmasada haksızda olsalar sürekli tc'den yardım alan ve tc'li insanlara kötü davranan insanlara karşın yerinde bir davranış yapmışlardır.

karun gibi olup mazlum gibi davranacaklarına hepten karun olmuşlardır.
kuzey kıbrısdaki rumların ve kanı bozukların açtıkları pankart.sol görüşlü olmaları ihtimal dahilindedir.
bu lafı söyleyenleri esefle kınıyorum ancak unutulmamalıdır ki, bu durum akp'nin kıbrıs politikasının yanlışlığının bir sonucudur.
akp'nin kıbrıs politikasını her ne kadar partiden artık hazetmesemde sonuna kadar destekliyorum. helal olsun adam çıktı " beslemesiniz " dedi, vallahi ne yalan söyliyim gururlandım. yıllardır karasakal damgası yiyen türkler adına bir öç alınmış gibi hissettim.

burda yaşayan bilir boş konuşmakla olmaz. ugur dündar gibi işin iç yüzünü bilmeden programa çıkartmamak gerekir bazı konuları.
ilk olarak şu sıralar tc sevdalısı gibi görünen doğu perinçek adlı ingiliz-Amerikan ajanının aydınlık dergisinde yazdığı yazının başlığıdır.

Araştıran nette bulur..
güncel Önemli Başlıklar