bugün

büyük ihtimalle dünya üzerinde bizden başka hiç bir milletin yapmadığı eylemdir. yapılması zevkli olan iğrençliklerden biridir. genellikle arkadaşlarla kuytu bir mekanda içerken aniden mesanede hissedilen baskı sonrası yapılır. ismi 3 harften fazla olan kişilerin misyonu tamamlaması zordur. destek gerekebilir. *
eğer isimde "ğ" karakteri varsa sı.tınız demektir.
uzun isimli insanların tamamlayamadan bitirdigi olaydır.

abuzi...

(bkz: çişi bitmek)
iki isimli birisi için yanında takviye bidon taşıması gereken eylem.
Çiş torbasında beklettiği ve bu bekleme esnasında litrelerce biriken idrarın bir türlü bitmemesi durumunda bitene kadar zaman geçmesi için yapılan eylem türü. Eğlenceli olmasının yanında kızlara tavsiye edilmez.
düz yazıyla yazılırsa bünyede bi takım sağlık problemleri yaratacak eylem. çünkü kişinin her harf aralığında çişini kesip, diğer harfte tekrar işemeye başlaması gerekir. yoksa harfler arasında çirkin geçişler olur. bu da görüntü kirliliği yaratır. bi kes bi sal yöntemiyle yapılan bu çalışma böbreklerde ilerde bi takım bozulmalara yol acabilir kanımca. o yüzden en güzeli el yazısı ile yazmaktır. bu şekilde idrarın ara ara kesilmesi önlenmiş olur. eğer isminizde noktalı harfler varsa işiniz biraz zorlaşır ama takdir edilme oranınız artar.
(bkz: şizofren)
el yazısı bilmek gerektiren eylem.
genelde yarım kalan iş.
meksikalıların 3 puntoyla bile beceremeyecekleri eylem.
ilk harfler kalın kalın ve koyu olurken son harflerde bir siliklik göze çarpar. ayrıcailk harfler mumtazam yazılmışken son harfler çişin her an bitme ihtimaline karşı hızlı hızlı yazıldığı için çarpık çarpıktır.
söz uçar yazı kalır deyişinden etkilenmiş kalıcı bişeyler bırakmak istemiş insan eylemidir. ama bu seferki yazı uçmasa da buharlaşacaktır.
kimileri için zahmetli olacak iştir.

(bkz: 10 cm penisle yapılabilecekler)

+ bak sezen aksudan - vazgeçtim şarkısını yazdım
- ben hala yazamadım ya
+ hocam senin iş biraz zor. senin duvara sürttürmen lazım o mesafeden olmaz senin iş. uhu gibi yani. eheh
- or. ç..
+ isminin baş harfini yaz sen yeter. eheh
grafiti doğmadan önceki son doğum sancısıdır.
ilk harfte tıkanılacak eylemdir. Zevklidir.
photoshop programlarının çıkış zamanı aynı zamanlara denk gelir.