bugün

arkadaşlar, mangoda şoooooook indirim başladı. bütün ürünlerde % 70 indirim başlamış yarım saat önce.

evet, bu haberle birlikte, sözlükte ne kadar kız varsa kalkıp gitti. bizbize kaldık deluğanlılar rahat rahat konuşabiliriz.

yine iç kaldıran, mide bulandıran, tiiissskinç ama bir o kadar da hayatın içinden bir tespitle karşınızdayım.

bu eylemi gerçekleştirenler var aranızda. bilhassa meyhanelerde sık karşılaşılıyor. adam babafingoyu çıkarıp işemeye başlıyor. sonra bir hamleyle kafasını eğip, bi yandan işiyor, bi yandan da pisuvara tükürüyor. nası bi mide lan bu! hiç mi tırsmıyorsun o tükürük kopmaz da (tükürüğün kopması ne lan) pisuvara değdikten sonra hooop ağzıma geri döner diye. ya dönmese bile yeterince mide bulandıran bi şey lan! ıykk!

o değil de kızları da yok yere mangoya gönderdik heee! keh keh!
ilginçtir

benim de her defasında yaptığım eylemdir.
bir çok erkeğin de istemsizce yaptığını tahmin ediyorum.
ama yine de nedenini en iyi isviçreli bilim adamları bilir diye düşünüyorum.
vazgeçilmeyen bağımlısı olunan bir harekettir.
komiktir, komik olduğu kadar yaygındır. akan su sesinin tetikleme yaptığı da kesindir.
iflah olmaz bir barzoyum ben bile nefret ediyorum.

8 sene önce yazmışım hala daha nedenini anlayamadım bak.

Hayvanlık ya. ivrenç. Sikerim böyle işi deyip mi tükürüyorsunuz? işemekten nefret mi ediyorsunuz? Neden babako neden? Yapmayın evladım, yapmayın güzel kardeşim. Yapma diyorum bak. Lütfen.
Gidere denk gelmez penise denk gelirse yeni olay başlatır.
Kapalı tuvalete geçin o zaman.
Bir keko orospu çocuğu eylemi.