bugün

genellikle erkeklerin yaptığı şeydir. kadınları bilemem, belki temizliyorlardır belki de olduğu gibi bırakıyorlardır.

tuvalet kağıdı/peçetesi diye bir şey icad edilmiştir sırf temizlik için. işedikten sonra bir parça koparırsın sonra organının üstüne olan son damlaları bir güzel temizlersin ki iç çamaşırına düşmesin o son damla, kokmasın 2 günde apış aran diye. ama benim temiz ülkemin temiz insanları nedense umursamaz sidiğin iç çamaşırına bulaşmasını, sallarlar sonra sokarlar pantolondan içeriye.
musluğu sonuna kadar açıp, azar azar akmasına göz yuman zihniyetle aynı zihniyet.
hala kıçını taşla temizliyen insanların varolduğu toplumlarda, aletini su vasıtasıyla temizleyenlere saygı duyulması gereken bir davranış biçimi.
(bkz: ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla)
her minik abazanın hayalini süsleyen oral seksin iğrençleşmesine sebep olacak, son derece sağlıksız olaydır. kuru peçetenin yanında mümkünse organ suya da bir batırılıp çıkarılmalıdır. suyla uğraşmayı fazla sevmiyorsanız direkt ıslak mendille silin anasını satayım olsun bitsin.

kaşıntıya sebep olur, kokuya sebep olur; donunuzu sarartır, rezilliktir. bunu en fazla 12 yaşınıza kadar yapın. ondan sonrası oo çok fena oo çok iğrenç. "cinsel organımı temizliyom popom kuru kalıyo ama yine de kokuyo amına koyim?!" savunması da hiçbir şekilde, kimseye işlemeyecektir. pipital bölgede koku daima olacaktır(erkekleri kast ediyorum, dişilerde pipital bölge olmaz değil mi?). niye mi olacaktır? çünkü sen kıllı yaratıldın, bunun için doğdun. o kupalar sana helal al gel de buralar bayram olsun. daha ayrıntılı bilgi için taşak temizliği kılavuzuna göz gezdiriniz. hala kokuyorsanız duş alınız, yok olmadıysa allah belanızı versin ne diyeyim.

abicim sevmiyorum eksi oy yüzünden entry editlemeyi. ama işedikten sonra cinsel organınızı temizleyin, bana çemkirmeyin lan. hangi söylediğimiz yalan şimdi?
(bkz: pipdir o pipi)
= kabir azabıdır.
elalemin zikini bayağı yakından takip ediyoruzdur.
(bkz: kendinden yola çıkarak genelleme yapış)
namaz kılmayan ya da namazın farzlarından habersiz insan eylemidir.