bugün

en yakın cafe tuvaleti veya sevişilecek evin tuvaletinin * havalandırma boşluğundan aşağı içliği atarak bu sorundan kurtulmayıda başaran çözümcü erkektir. (bkz: kendimden biliyorum) *
Bir kere karizmayı falan cizdirmez, yalandır efendim o. Tedbirli erkek, kış günü burmu kıpkırmızı, ucunda lastik gibi sümük sarkan, hasta ve zırt pırt hapşıran erketten kat kat daha iyidir. Kimse sizin pantolonunuzun altındakini bilemez ancak girip ve üşütmüşseniz o sümüklü halinizi herkes görür.
üşüyen erkektir. erkek arkadaşlarıma hediye etmişliğim vardır.
günün yarısını dışarıda çalışarak geçiren bir erkektir. herkes masa başında çalışacak değil ya.
şimdi ne gerek var diyenler başını camdan bi dışarı uzatsın bir kaç dakika beklesin bakalım.
günümüzde geçerli olan kışlarda ayıplanmayacak olan erkektir.
soğuk havalarda canının kıymetini bilen erkektir.
muhtemelen ankaralıdır.
soğuma sebebidir.
üşüyen erkektir. karlı havada ten rengi ince çorapla dolaşıp üşümediğini iddia eden hatunlara nazaran aklı selim insandır.
Askerlik anılarını üstünden atamayan erkek.
kütahyalı konyalı erzurumlu erkektir.
kütahya da soğuk veya kış değildir mevcut olan, ayaz vardır. kuru ayaz. insanın nasıl tepki vereceğini bile şaşırdığı müthiş ayaz. teninizde soğuktan çok acı hissedersiniz.
klimalı ofiste kahve yudumlarken 'içlikmi giyilirmiş beaa' şeklinde yorum yaparken empati kurulmalıdır.
realist ve dürüst erkektir kimseye kendini beğendirmek için gerçekleri görmezden gelmez. kış günü üşütüp kırmızı pantolonlarıyla tarz olduğunu sanan ergenleri görünce çok güler. ayrıca ideal erkektir.
üşüyen insandır. askerdeyken iki içliği üst üste giydiğim günleri hatırlayınca gayet normal gelmektedir.
(bkz: hala içlik giyen erkekler/#22151598)
babadır ya da bi dişinin eşidir.
içlik giyiyorum ve iyi ki de giyiyorum.
içlik giyince erkekliğini kaybediceğini sanan geri zekalıdır!
Aynı şekilde külotlu çorap giyen erkek de olabilir bu da çok normal.
Ayakların da üşümemesi lazım.
Haa ama gider pentiden külotlu çorap alırsa erkek işte orada sıkıntı vardır.
Bunun dışında her şey normaldir efendim.
gençliğinde artistlik yapıp giymeyip, yaşladığında da çişini tutumayan erkeklerden olmayacak olan erkektir.
Üşümek istemeyen erkektir karizma olacagim diye soguktan donsun mu yani?
(bkz: iged)
bir aşortman giyen adam değildir.
Üşüyen erkektir. Artistik yapmak, hava atmak yerine sağlığını düşünüyordur. iyi yapıyordur. Hasta olmaya değmez.
sıcaktır.
kışın soğuuna inat ısı yalıtımını yapmış, donmaya karsı önlemini almış erkektir. hele bununla takım halinde yünlü atleti de varsaa vuhuu.
şu soğuklarda yadırganmayacak erkektir. yazık yani üşüyorlar ne yapsınlar hem içlerine içlik giydikleri belli olmadığı için görüntülerinde de bir problem yoktur. üşümeyin giyin giyin.
sadece altına 90 lira verilmiş ise onunla uyur bile *
güncel Önemli Başlıklar