bugün

içki içmeyen, sigara dahi kullanmayan birisi olarak soruyorum.

sosyal yardımla meyve suyu alınıyor da, içki neden alınmıyormuş?

belki adamlar ailecek içki seviyor. size ne?

parayı herkese verdiniz, bir nasıl harcadığını takip etmek mi kaldı?
yakında kızları senelik bekaret testine sokarlar amk bakire olmayanların alnına orospu damgası vurur öyle gezdirirler

uzak değil o günler.

yalnız eminim ki kapanmada yeni bir tarz yaratılacak o olaydan sonra , alın da örtülecek yeni kapatma stilinde ^^
ulan saat 10 muhabbeti çıktı , millet 10 dan sonra içki alırken 'içki hediye , parası da hizmetin güzel olmasından dolayı tekel bayiine bağış'' olarak gösterildi

e bu muhabbet çıkarsa nasıl bazı marketlerde falan kasiyerin dibinde indirim kartı oluyor , sizde o kartta olmasa bile o kendi okutuyor bu da öyle olacak , tekelci kendi tcsi ile verecek , adam zaten tekelci amk ne olabilir daha fazla yani

o yüzden kasmayın , yasak varsa açık da her halükarda vardır
şeriata uzanan yoldaki bir adımdır. içindeki alkol oranı diğerlerinden farklı kılmıyor. etil alkol alın eczaneden no falan sormazlar. ne değişikler ya
çoluğunun çocuğunun rızkını yiyen, anasının banasının kim bilir ne zorluklarla gönderdiği parayı içkiye yatıran ayyaşları panikletmiş yasadır. zaaa. zenginler zaten bok içsin. evet servet düşmanıyım. nihahahaha!
(bkz: pasolig). Yola devam. Oğlum mal mısınız şeriata gidiyoruz işte kabulllenin artık. neyin sağlığı, kaydı kuydu.
yok anasının amıdır.
Potansiyel tecavüzcü mü ?
Bunu söylese söyle içki içenler tarafından sürekli tecavüze uğrayan biri söyler ayıptır yapmayın böyle şeyler insanları özgür bırakmak gerek ne kadar kısıtlama o kadar problem.
Not:alkol kullanmadım hiç.
Welcome to iran yasası olacaktır. Zaten bekliyorduk. Not: içki içmiyorum.
kaçak içki satışlarını arttıracak yasadır.
çok şükür iş için sürekli yurtdışına çıkıp gelen tanıdıklarım var,onlar tedarik ediyo her ay ihtiyacımı..ne lan burdaki dandik içkilere tonla vergi verip senin gibi andavalları zengin mi edicem bide..troll sıçmığı olsa da,gerçekleşmesi halinde beni etkilemeyecek yasadır..
alkol ve sigaradan dehşet vergi geliri sağlayan devletin kendi bacağına sıkmasıdır.
o zaman çok alanlara da indirim uygulansın.
oooo efenim düzenli müşterimizsiniz siz bizim bu da müessesenin ikramı olsun.
destekleyeceğim yasa.

"sürüden " bi farkımız olur.
- bana çarpı iki yaz. iyi içiyor desinler hehehe.
Onun yerine sigaraya böyle bir uygulama başlatılması gereklidir.
Yaftalamanin bu kadarı.
He bok. Öyle bir şey olmaz götünüzden sallamayın.
insanları fişlemek için kullanılacak yasadır. tecavüzcü ve tacizci ile alakası yoktur. dinci ülkede yaşanan erozyondur.
Ooo fişleme alırım bi dal... Ülkede her şey gammazlama üzerine kurulmaya başladı. Sanane kardeşim kazandığı parayı istediği yere yatırır. iddaa oynayanları, at yarışı oynayanları vs herkesi fişleyecek misiniz? Neyin kafası?
o yasa cikmaya yakin stoklarin baslayacagi ve icki satisinin tavan yapacagi bi gercektir. ayrica yasa cikarsa giderim bu ulkeden.
arta kalan her şey gibi yalan olacak yasadır.
passolig gibi bir sistem olacakmış. adı da alkolcard. içkinin kişi başı en fazla iki bira alınabilecek.
fişlenme değil, doğrudan orospu çocukluğudur. bütün ülkede alkol satışını yasaklasanız bile asla içmeme engel olamayacaksınız. isterseniz şeriat getirin yine fark etmez.
Gercekse çok komik degilse faciadır.