bugün

afadersin ama nah kendine içiyorsun, bak iki kişiyi katlettin.
http://www.haber7.com/hab...a-2-olu-1-agir-yarali.php

yalanların en büyüğü. çoluğunu çocuğunu yetim bırakıyorsun, aileni parçalıyorsun, paranı çarçur ediyorusun. kendine ve etrafına yazık ediyorsun. kendine içmiyorsun kardeşim, keşke sadece kendine içseydin. bak hiç günahı olmayan insanların ailelerini perişan ediyorsun. yazıklar olsun...

--spoiler--
Bu esnada ... plakalı aracın alkollü sürücüsü Bilal P., direksiyon hakimiyetini kaybedip araçlarını tamir etmek için emniyet şeridinde bekleyen şahıslara çarptı. Şahıslardan birinin başı, çarpmanın etkisiyle aracın tekerlek kısmına sıkışıp koptu. Kopan baş, aracın yanında kalırken bedeni yaklaşık 5 metre ileriye sürüklendi. Hemen yanında bulunan diğer kişi de çarpmanın etkisiyle hayatını kaybetti. Dışarıda bulunan üçüncü şahıs ise ağır yaralandı
--spoiler--

ben duracağım yeri bilirim abicim. ağzımla içiyorum hem ben. başkaları götüyle içiyor. ben ağzımla içiyorum. içiyorum güzelleşiyorum.

küfretmenin adına günah demişler.
kazada kafasını kaybeden, evet, hayatını kaybetmeden önce kafası kopan, hiç bir suçu olmayan o şahsın yakınlarına söylenmeyecek söz.

babanın akşama kadar ter dökerek kazandığı ve evladına okusun diye gönderdiği parayı, biraya yatıran gencin söyleyemeyeceği söz.

içip içip

karısını döven piskopatların,

nara atıp, komşularını rahatsız edenlerin,

ona buna sarkıntılık edenlerin,

araba kullananların,

sarhoş olmadığını iddia edenlerin,

ben ağzımla içiyorum diyenlerin,

para benim param diyenlerin,

allah tan korkanların,

söyleyemeyeceği.

otur evinde zıkkımlan, ondan sonra konuş böyle. ama ekseriniz, orada kalmıyorsunuz. kendinize yazık ediyorsunuz. bırakın şu zıkkımı be. yazık günah bedeninize, sağlığınıza, paranıza.

ve yazık lan yazık, bize yazık. kendine acımıyorsun, günahsız insanlardan ne istiyorsun ?