bugün

charles darwin isimli maymun bilimcisinin bilimine inanan maymunlardır. şahsen geçmiş vakitte bol uyuşturucu kullanmış biri olaraktan ( şimdi bıraktım çok şükür din iman sayesinde ), eğer her hangi bir ortamda biri bu konuyu zırvalasaydı yüzüme karşı, herhalde uyuşturucuların verdiği yoğun halüsinasyonlarla onu ömrüm boyunca maymun görürdüm. malum uyuşturucu bilinçaltını etkiliyor. e içimizdeki maymunlar da bilinçaltını etkiliyor ? demekki içimizdeki maymunlar bizimle kafa buluyor.

(bkz: hayal mahsülüsünüz ey maymunlar)
bir bebek gördüğümüzde onun dikkatini çekmek ya da güldürmek için meydana çıkan maymunlardır...
rivayete göre bunlar maymundan önce atmış (erectus muhabbeti burdan gelir) evrim bunlara geçire geçire maymun olmuslar sonra uzun bi geçirme süreci daha baslamıs senmi daha iyi geçirirsin benmi derken bunların bi kısmı ata dönüşmüş bi kısmı evrimini tamamlayamayıp maymun olarak kalmıs tabi bu süreç biraz daha acılı sekilde devam etmiş malum biliyorsunuz at bu golay degil arada bikaç maymunu heba etmişler atlar maymunlara geçire geçire... ya burdan nasıl insana geçmişler orasını unuttum göruyonmu neyse bikaç tane insan cıkmıstır heralde bu acılı ilişkiler sonunda biriside darwin olsa gerek iste bunların bi kısmı aramızda maymunluk yapmaktadırlar hala. bir kısmıda hayvanat bahcelerinde maymunluk görevlerini icra ederler. atlara gelince biyerden sonra bu maymun işini bırakmıslardır duyduguma göre

rivayet böyle yapcak bişey yok
charles darwin i popodan anlayanlarin, kendini akraba evliligi ve ensest iliski urunu olarak lanse ettigini kanitlayan maymunlar.
http://img2.blogcu.com/im.../i/obirevhanimi/seda1.jpg
atlarla kötü anılara sahip insan evlatlarının darwini savunayım arada da bir laf sokuyum derken beyinlerine kaçan tazyikli at spermlerinin etkisiyle sacmaladıkları entry.