bugün

hele akp li türbanlı motorları vardır ki anlatılmaz yaşanır. .
genelev mi izmir?

bu vatanın toprağı değil mi? milliyetçiliğe gelincemangalda kül bırakmıyorsunuz, izmir'e başka bir ülkenin şehri muamelesi yapıyosunuz. bitin artık ya bitin.
kamyoncu dinlenme tesisine gidip 'izmir'e nasıl gidilir ağalar?' sorusu üzerine 30 kişinin tecavüzü sonucu, izmirli travestiye dönüşen, izmir'e bakir gidip bakir dönmeyen gençlerde emeği geçen insandan daha şanslıdır.

(bkz: izmire erkek gidip dönme dönen erkek)
1. ihtimal sikeceğin kadın % 95 seks işçisidir ve öyle bak la bak karı siktim diye övüneceğin bir şey değildir bu. paran varsa kapıdaki korumalar bile verir sana. geriye kalan % 5 lik kısmı ayarlamak ve işi tez çabuk halletmek için de yüksek kondisyon, azim, özgüven ve bakınca aa yakışıklı çocukmuş dedirtecek bir tipinizin olması lazımdır ki sende bunlar yoksa genelevine de gitsen bakir dönersin. siz en iyisi mi hacı şakirden şaşmayın. hacı şakir ruhu dinlendirir. manevi bir arındırma sağlar.
tıp okuyordur. sevişmeye vakit bulamamıştır.
bazı sözlük yazarlarının kız kardeşi ile karşılaşmadığından hoş görülmesi gereken durumdur.
"ırmaklarından şaraplar akacak" diyorsun,
cennet-i ala meyhane midir?
"her mümin'e iki huri vereceğim" diyorsun,
cennet-i ala kerhane midir?

misali ,izmiri anasının babasına verdiği ev olarak kurgulayan tosunların anlık dalgınlığının sonucu olan başlık.
Hayata küsmesi gerekir. Evet.
Toptur. Yoksa mümkün değil böyle birşey. Evet.
puhaha benim lan bu. yaş 17 falan konserlerde çalışıyordum. efesten antalya aspendos'a geçmiştik. teknik olarak bu benim.
Absürt bakan insanlar gördüm. Namus sadece kadına ait değildir. Saygılar.
Anne kucagundaki ergendir. Izmir degil mevzu ergendir..