bugün

izmir'in kızları hakkında gerçekçi bir tespit.

bi kere evet, kendilerine bakıyorlar; güzel giyiyorlar, güzel konuşuyorlar, güzel makyaj yapıyorlar...

ama bunlara kapılmadan baktığınızda alelade kızlar işte. van'daki, samsun'daki ve adana'dakiler neyse, bunlar da o.

edit: izmir'e çok gittim la, gödelekler.
kendilerine bakmaları, güzel giyinmeleri, güzel konuşmaları, güzel makyaj yapmaları dışında bonus olarak sıcak kanlı olmaları sebebiyle katılmadığım tespittir.
Yanlış söz. Chp li ve patlak balonlardır.
izmir görmeyen sığır beyanı. lan izmir'liller gibi güzel kızlar nerde var olum???
Git bir iki turla Karşıyaka'da bir daha balon şişiremeyecek hale gelirsin ağzın açık kalır üfleme fonksiyonunu yerine getiremez olursun. izmir'in kızları neden şişirilmiş bir balondur buyur diyeyim anadoludan göç edeni de , sadece izmirde doğanı da izmirliyim diyor. Oldu canım!
başlığı açan kişinin muhtemelen kabasına tekme konulmuştur izmirli kızlar tarafından. alalede kızlar değildir efendim. miss turkey seçilen kızlardan daha güzel hepsi.
kıbrıs şehitleri caddesinde volta atmış her erkeğin bileceği gibi izmir'in kızları kesinlikle şişirilmiş bir balon değildir. erkeklerin boynu tutulur izmirde ne yana bakacağımı şaşırmaktan. hayır bir de yozgatlı adam gelmiş izmir'in kızlarını beğenmiyo ya hey allahım.
Patlatırlar o balonu.
yanlis bir kanaattir. zira izmir'de cirkin kiz bulmak gazi mahallesinde adam gibi adam bulmak kadar zordur.
patlamaya hazır füze olanları da vardır.
adeta ayşen gruda'ya adrana lima muamelesi yapılmasından dolayı elde edilmiş yargı.
sadece şişirilmemiş,çoğunluğu önce hüpletilmiş sonra gümletilmiş kızlardır.
Bursa kızları daha güzeldir, sebebi balkanlardan çok göç almış olması.
Elinde iğne olanın pekte umrunda olmayacağı durumdur .
bizi değil, izmir'li gudikleri ilgilendirendir.

olum gözünüzü boyuyorlar, gözünüzü.
haklıdır. şimdi uçan balon mu? yoksa süs balonu mu?
izmirin kızları güzeldir, balon olan yozgatlı olup izmirliyim ben diyendir. izmirde yaşamakla izmirli olunmuyor be güzelim.