bugün

hollandalı onospu çocukları olmasaydı sayın bakaniyemizin çözeceği durumdu ama, sarjore mermi sürdü ipneler.
bravo akp tebrikler hükümet yaşasın başkanlık dedirten iğrenç olaydır.

ülkeyi yıllar yılı bu hale getirdiler işte. tecavüzcü tacizcilere af mı geliyor, tacizcileri tecavüzcüleri aklama, cezada indirim yasaları mı çıkıyor diye diye memleketteki sapıkların türemesini ve devlet otoritesinden korkmamasını sağladı. üstelik tüm bu pislik anlayışı islamiyet istidadı ile veya bunu kullanarak gerçekleştiriyor. ülkedeki rejimin, islami boyut ve nitelik kazanması da, insanların bilinçaltlarında bunu meşru görmelerine ve bu sapık eylemlerini gerçekleştirmek için fırsat kollamalarına yol açıyor.

bravo .... gerçekten bravo... hükümet ve bunlara oy veren kitleler, şehitlerden tecavüzlere kadar ülkeyi bu hale getiren tüm durumlardan sorumludur.
Aile bakanını konuyla ilgilenmesi için davet ediyoruz. Bıraksın yurdışında miting yapmayı da şu işlere bir el atsın.
Kaziga oturtacaksın başka bir ceza insanın içini soğutmaz. Hem o nasıl baba lan boyle bir seye izin veriyor, edecek bir hakaret bulamıyorum.
12'lik ne iğrenç bir tabir. 70'lik votka derken votkaya bakış açımızla bir bağlantı kurduğumda hakkında iyi şeyler düşündürmeyecek bir söylem bu. iyi niyetinden şüphem yok fakat bunlar önemli bunlar bilinçaltı dostum.
mağdur kıza sahip çıkması gereken aile bakanı kendisini hollanda'da mağdur duruma düşürdüğü sırada olmuştur.

keşre reis meydanlarda "benim türbanlı bacıma hollanda'da saldırdılar" klişesi yerine, "benim küçücük kızlarıma tecavüz ediyorlar, hamile bırakıyorlar" diyebilseydi. şu memlekete bir hayrı olurdu.
Çocuk tecavüzüne tutuksuz yargılamak nedir ulan ? Küçücük hayatlardan bahsediyoruz be burda. Kararttığınız yaşamların ahıyla acı içinde kıvranarak öleceksiniz. Sizinde adaletinizinde icine sokayım.
başkanlık sistemi tartışmasının gündemde olduğu bir ülkede haber değeri taşımamaktadır.

başkanlık sistemi bu sorunu da çözecekse demek...
yine bir orospu çocuğu vakası. ya cidden anlamıyorum be kahpe evlatları hiç böyle bir şey yapacakken karın, kızın, bacın, çocuğun, anan aklına gelmiyor mu ya. arkasında durmaya devam eden başta ki yöneticilerinde allah belasını versin. kendi şerefsizliklerini anında örtüyorlar bakınız ensar. ne bekliyorsun çoban yapın derse koyun sürüsü ne yapmaz.

şerefsizliğin, orospu evlatlığının şehri, yeri, zamanı olmaz böyleleri doğarken analarının suçlarını alarak doğuyorlar şerefsiz tohumları.

aynen coni.
enteresandır. nasıl tahrik oluyorlar çocuğa hayret yani.
Olay Konya'da olsa buralarda en az 100 entry olurdu. izmir olunca 15. Evet.
Mevzuyu siyasi tartışma noktasına getirebilecek insanlar.

12 yaşında bir kiz çocuğunun mahvolan hayatından bahsediyorsunuz ve konu siyasi bi tartışmaya dönüşüyor.

Buyrun. Bozmayalım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar