bugün

görsel
Wrong turn 4 filmindeki şu sahnedir. Doktor önüne bir bakıyor bu ucubeler izliyor onu. Afedersiniz tam alta işemelik.
duş alan kadının banyo perdesine düşen bıçaklı el gölgesi, tabiki psycho filminden.
Küçüktüm küçücüktüm oltayı attım denize yok lan bu şarkıydı.

Küçük yaşta izlediğim bir filmin sahnesidir, adamın asker arkadaşı ölmüş ama adamın peşini bırakmayan iskeletor tarzı bi ibnenin intikam hırsını konu alan bi filmdi.

Kahramanımız bu ibnenin kaburgasının arasına el bombası koyup ölüyü tekrar öldürmüştü.

Kaburga ve el bomba sahnesinde çok korkmuştum.
bir film izlemiştim internetin her yerine baktım bulamadım. bir grup genç minibüsle eski bir eve doğru giderlerken yolda çıplak bir kadın görüyorlar. sonra arabaları bozuluyor erkeklerden birkaçı etrafı dolaşmaya gittikleri sırada buldukları göletin içinde yüzen iki çıplak kadın görüyorlar. tabi bizim abazanlar hemen soyunup kadınların yanına gidiyorlar. bir süre hoş vakit geçirdikten sonra kadınlar şeytana dönüşüyor bu adamları yemeye başlıyorlar. bunlardan ümidi kesen diğer grup da eski eve doğru gidiyorlar. filmin sonunda bu çıplak kadınlar gençleri kazıklara bağlayıp gece bir ayinle yiyorlardı. ama bu filmi hiçbir yerde bulamadım bir daha.