bugün

kendisini hizmetçi olarak görmeyen bir sevgilisi vardır.
kendisi sevgilim olur. gerekirse yemeği ben yaparım sorun yok.
param var dışarıdan yeriz diyebilen kızdır.
iyi yemek yapmayıp güzel pazarlık zekasıyla dışarıdan ucuza yemek getirebilen kızdır.
yemek yapması için alınan kızdır. yazıktır..
sadece yemek yapabilen kızdan bir adım öndedir. zira erkeğin karnını doyuruyor olmak bir yere kadardır. ya gerisi?
Kocası olacak kişinin kendisini sürekli dışarıya yemeğe götüreceğine güvenerek büyük hatada olabilecek olan kızdır. Tamam belki sevgili dönemlerinde bu durum katlanılabilir ama evlilikten sonra erkek kısmı bu eksiği inadına eşinin yüzüne çarpar. O yüzden en azından bir kaç yemek çeşitinde başarılı olmalarında fayda vardır.
yılın 2012 yılı olduğu ve internet birşeyin olduğu çağda yemek yapmayı öğrenmemesinin daha ayıp olacağı kızdır.
not: kız seçme kriterimde yemek yapabilme özelliği de var. bir de işletim sistemi windows 8 olursa iyi olur.
iyi yemek yapabilen ve evlenmeyi düşünen kızın aynısıdır. Bunu problemli bulan erkeğin kendisini ve evlilikten beklentisini sorgulaması gerekir.
her şey öğrenilebilir sonuçta evlilik kadının yemek yapması değil kadının eşine olan ödülüdür.
balta bulamamış sap erkekden daha kötü değildir.
Güzelliğine güvenen kızdır.
bir salak bulabilmiş kızdır.
iyi yemek yapabilen bir koca bulmuş olabilir. aferin.
paranın bol olduğunu düşünerek kendini avutabilen kızdır.
(bkz: annemlere gidelim bu akşam), (bkz: Dominos Pizza 30 dakikada kapında).
çalışan kadındır, yemek yapmayı bilmemesi problem değildir dışardan düzenli olarak yemek yenilebilir.
dünyayı değiştiremese de kendi dünyasını değiştirmesini salık verebileceğim karşı cinstir.
iyi yemek yapıp evlenmeyi düşünmeyen kızdan daha üstün değildir. (bkz: ben)
doğal olarak mantıklı düşünen kızdır.
hiç olmassa bulgur pilavını iyi öğreniversin de diğer yemekleri öğrenene kadar bulgur pilavı yapar.
Evliliği düşünce de kalacak olan Facebook kızıdır.
evliliğin ilk başlarında çok sevilen yatakta tadı alınan tat verilen kızdır, herşey normaldir.

sonraları zaman geçtikte cinsellik sıradanlaştıkça erkek bakacaktır ki ;

-ulan ben ne kadar zayıflamışım aç kalmışım.

bundan sonra başlayacaktır çatışmalar.
iyi seks yapamayıp evlenmeyi düşünen erkekten ne farkı vardır ki düşünmeme sebep olmuştur. *
makarna artı melemenle durumu kurtarabilirler. en azından beni düşünebilir bu kız.*
evlenince öğrenecek olan kızdır ve deyme iyi yemek yapanlardan daha marifetli olabiliyorlar. o yüzden takılmamak lazım. hem arada da erkek yapsın yemek canım.
malum en iyi aşçılar erkeklerden çıkıyor.
güncel Önemli Başlıklar