bugün

bir sürü girim vardı bu sözlükte. sonradan bir anda "kullanıcı hesabınız ya da şifreniz hatalı" diye yazı çıktı karşıma girmeye çalışırken. girilerimin de hepsi silinmiş gözükmekte. hadi hesabı kapattın. bari girilerimi ver ya da silme deyyus!
"şifreyi unuttum"dan yeni şifre istedim gelmedi. iletişimden 5 - 6 kere yazdım sorunu. cevasp da gelmedi. bir bilen varsa ve yardımcı olursa sevinirim.
edit : yüklediğim ressimleri silmemişler ama!!*
kullanılabilirliği inanılmaz güzel bir sözlük. şahsım, şu an bölümleri, harika ve sirkülasyon sağlayan basit ve sınırsız favori işlevi, çok güzel çalışan kanka ekleme olayı... biri entrynizi oyladığında ya da entrynizi favorilerine eklediğinde bildirim geliyor facebook gibi.

kısacası harika.
* moderatörlerinin bizimkiler gibi olmaması,
* ispiyoncuların sahip oldukları butonu gereksiz ve hunharca kullanması,
* ispiyoncuların sahip oldukları butonlarda tatmin edici gerekçelerin bulunmaması,
* * şeklinde smile kullandığınızda swh gibi bir gizli bakınızın bulunmaması,
* gizli bakınızın bile bulunmaması,
* entry önizleme butonunun bulunmaması,
* spoiler verilmemesi. (bilmiyorum belki veriliyordur ama buton yok)

okurken güzel görünebilen fakat içine girince böyle buton yoksunu, saçma sapan abuk bir sözlük olduğunu anlayacağınız platformdur.
uzak durun efenim. uzak durun.
hemen her entrynin oylandığı sözlük.
uludağ sözlük'ten daha fazla oylama yapılan sözlük. hemen her yazdığınız oylanıyor. ilginç.
(bkz: ölü sözlük)
canımı sıktılar.

(#13613801)
tasarımı ve kodlaması itibariyle diğer sözlüklerden * farklı olan sözlüktür.
bir çaylaktan mesaj aldığım sözlük. aynen buradaki gibi itü sözlük'te de çaylaklar mesaj atamıyordu. değişmiş galiba. ekşi sözlük'te, çaylaklar mesaj atabiliyor zaten. sıra uludağ sözlük'e gelir mi bilmem.
bir ulu olarak yazar olma girişimim dahi bulunmayan sözlük.
uludağ sözlüğe göre yazar olmanın kolay olmadığı sözlük-imiş.
hem kız sayısı, hem de kız oranı uludağ sözlükten daha fazla olan sözlüktür.
(bkz: uludağ sözlükten soğuma bahaneleri)
Beni koynuna alan ilk sözlük. (bkz: ana kucağı)
iphone app'i olan sözlük.

ulan ekşi ve itü'nün varda ulu sözlüğün neden appi yok yahu.
Tahammülsüz bir yönetim ve bunları zike zike dinleyen bir yazar sürüsünün var ettiği sosyal medya denemesi.
(bkz: tekdüze koyun sürüsü)
sözde yeni gelen nesiller için eski nesilleri trolleri kimini çaylak yapıp kimini uçuran sözlük.
ulan sen bir yazarını çaylak yapıyorsan seni şu şu nedenden dolayı çaylak ediyorum diye yaz bunu bile yazmaya tenezül etmeyen kendilerini bir bok sanan moderatörlere sahip sözlük.
moderatörlerin egosu ve götlerinin tavan yapmasından dolayı sözlük yazarlarını uçura uçura yazar bulamayıp kendiliğinden yok olmasıdır.
bende, popülaritesinin uludagsözlük,den düşük olduğu yargısı oluşan sözlük.
"asla bir ulu özlük olamaz" sözlüğüdür.

ben butonu bile yok lan!
mobil versiyonu mobil uludağ sözlük ten daha kullanışlı olan sözlük.
sağlamından bir ateist 11 çıkarabilecek sözlük. çok gayretli oğlanlar.
an itibariyle yazarlığımın onaylandığı sözlüktür. yazarlığımın dört hafta dolmadan onaylanmasına şaşırmadım -ilk on entry ateizm temalı olmasına rağmen- ama ilk gördüğümde "hass***ir lan n' oluyoruz" da demedim değil. belki çok belirleyici bir detay olmayabilir ama benim gözüme çarpan, ateist yazarların eksilenme korkusuyla daha usturuplu yazma gayreti içinde olmamalarıydı. zaten buna güvenerek ilk on entryi darwin' e ithaf ettim. elde var iki mi diyorduk tam olarak?
an itibariyle üye olunamayan sözlüktür.

--spoiler--
merhaba!
aramıza katılma isteğinizi mutlulukla karşıladık ancak yılbaşında başlattığımız sekizinci nesil yazar başvurularını sözlükle ilgili bazı geliştirmelere vakit ayırabilmek adına geçici bir süreliğine durdurduk.

eğer yazar alımları tekrar açıldığında bundan ilk haberdar olanlardan biri olmak isterseniz lütfen e-mail adresinizi bırakın:
--spoiler--
an itibariyle değişmiş, dönüşmüş ve evrim geçirmiştir.
güncel Önemli Başlıklar