bugün

tam olarak bilmiyorum , çok da şeyimde değil ama sanırım en önemli iki sözlük klonu itü sözlük ile uludağ sözlük. diğerlerinden pek haberim yok . işte bu iki sözlük arasında gözlemlediğim kadarıyla sürekli bir sidik yarışı var. her ikisi de birbirine bok atıp yazılmış iğrenç entry'leri ifşa etmek sureti ile rakibini madara etmek istiyor. yine gözlemlediğim kadarıyla itü sözlük'teki adamlar daha az ezik. gerçekten bak, ben anlarım.

itü sözlük'ü kıskandıkları için yancı kişiliklerinin de desteğiyle "sövelim bir posta biz bunlara" tavrı var bazı yazarlarda. kendi yazdığı yeri yüceltme, diğerine laf sokarak kendini daha yukarılarda görme durumu, bir çeşit tahterevalli yaklaşımı söz konusu.

bazı yazarların itü sözlük'ü kıskandığını görmek beni hiç şaşırtmadı doğrusu. zaten eziklerin kendi çevrelerini yücelterek kendisi gibi olanlara anlam yükleme, çevresindekileri olduğundan daha önemli gösterme gibi huyları vardır. sadece kendi yaptıklarını yüceltir , diğerlerinin yaptıklarını ise her halükarda kötülerler.
bu yüzden ezik olanların ayıklanması hususundaki kararlı tavrımı sonuna kadar sürdürmeyi düşünüyorum. başkalarını kıskanan kabiliyetsizlerin elenmesi bu platformun çıkarınadır.
hülya avşar'ın tuba ekinci'yi kıskanması gibi bir olaydır.*
güncel Önemli Başlıklar