bugün

Anladık itiraf ediyorsunuz ama, ne çok itiraf varmış yahu! demeye sebep olan eylemdir.

Her gün o başlık canlanıyor, maşallah yazan yazana. Her gelen bir itiraf yazıyor, oturup ayıklansa ancak 1500 adet itiraf vardır, gerisi ya şiir yazmış, ya kendine hatırlatma.

Sözlük yazarlarının itirafları değil de, sözlük yazarlarının günlüğü olacakmış sanırım.

Yanlış algılanan başlıktır bence.

Okumaya bir başlıyorsunuz, yazılanların içeriği şunlar;
-Yazar sevdiğine yazmış,
-Yazar kendine yazmış,
-Yazar şu an ne yaptığını yazmış,
-Yazar aklındakini yazmış.

Arkadaşım itiraf; kimsenin bilmediği, söylemesi ayıp olan veya söylemekten çekinilen bir olayı, suçu söylemektir. O başlıkta suç niteliğinde, ya da yapılan ve söylenemeyen entry yok nerdeyse.

itirafın anlamını öğrenip öyle yazınız, ya da forum arıyorsanız lütfen başka yere gidiniz.

Edit: Mutlu olmadığımı söyleyebilmek benim için, zor bir cümledir. itiraflar kısmında yazdım mutsuz olduğumu, ilk defa misler gibi...

Her an mutlu rolü yapıyorsanız, mutsuz olduğunuzu yazmak, tabiki de bir itiraftır, çünkü çevrende herkes seni mutlu sanır.
bilinçaltları çok çalışan yazarlardır.
itirafçılıkta ölçüyü kaçırıp işi teşhirciliğe vuran yazarlardır.
kavanoza sokup ağzını kapatıp sıcak suya koyulması gereken yazarlardır.
çok ilginç yazarlardır bunlar. birçoğunun kız/erkek farketmez öyle masalsı aşk hikayeleri ve aşk acıları vardır ki sanırsın bu dünyadan değiller. 1 dakika önce başka bir başlığa saçma salak şeyler yazan yazarımız bir anda o moda nasıl giriyor nasıl öyle şeyler yazabiliyor anlamak mümkün değil ve her gün için de aynı konuyla ilgili en az 2 entry'si mevcuttur. bir de genellikle itiraflar "to be continued" şeklindedir ki okuyan kişi devamını mesajla sorsun da entry amacına ulaşsın.
daha önce de dediğim gibi 'umuma açık sevgili günlük' yerine koyulmuş başlık.
şüphesiz bu başlıktan sonra 'sözlük yazarlarının itirafları' başlığına çok daha fazla entry girecek olan yazarlardır.
özünü unutanlar da vardır.

not: pm geldi o bir itirafmış fakat silinmiş hemen. nedense?
gelen pm ler sonuçu mecbur kaldım düzeltme yapmaya.

bakınız boş cünkü yazar silmiş. şöyle yazıyordu.
(bkz: sözlük yazarlarını itirafları) başlığında.
--spoiler--
Çok yalnızım, mutsuzum. Çok mutlu gibi davranıyorum...
(eksipozitif, 31.10.2011 00:01)
--spoiler-- *
Baydıklarını düşündüğüm yazarlardır.